Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Ola Kwaśniewska!

Przed Wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Luli i Plotek.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd.  Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Oli Kwaśniewskiej na premierze filmu "This Is It". 
  
   

Plusy:

  

 
Marynarka
 Kozaki
Lata 80. ciągle królują na czerwonym dywanie. Polskie gwiazdy upodobały sobie ten trend i wierne są inspiracjom minionej dekady już kolejny sezon. Ola zdecydowała się na jaskraworóżową marynarkę XXL, która doskonale kontrastowała z resztą stroju utrzymaną w czarnym kolorze.  Wysokie kozaki są nie tylko praktyczne, ale też bardzo modne. Takie buty na rozsądnym, świetnym na co dzień obcasie będą służyć właścicielce nawet kilka sezonów! Stanowią też doskonałe tło dla bardziej oryginalnych, wyrazistych (i jednocześnie szybko wychodzących z mody) elementów garderoby. 
   

Minusy:

 

 

 

 

Fryzura

 


Niestety Ola się nie popisała. Jej włosy sprawiają wrażenie, jakby właścicielka zapomniała je umyć. I nawet jeśli w rzeczywistości Ola jest tuż po kąpieli, "przylizana" fryzura dawno wyszła z mody (a może po prostu nigdy modna nie była...).

 

 


Podsumowanie:

95% dobrego stylu / 5% kiczu

Oli należy się wysoka ocena za świetny, bardzo oryginalny strój, który bazuje zarówno na ponadczasowych klasykach (kozaki, legginsy), jak i trendowych, sezonowych hitach (marynarka XXL w jaskrawym kolorze). Niestety, całość troszkę popsuła fryzura. Następnym razem radzimy Oli skorzystać z pomocy fryzjera!


 

Negral/Lula.pl


Małgorzata Socha w Stylomierzu

Jak oceniasz stylizację Oli Kwaśniewskiej?