Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Magda Mołek!

Przed Wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Luli i Plotek.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd.  Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Magdy Mołek na gali Doskonałość Roku Twojego Stylu.

 

Plus:

 

 

 

 

Bufki

 

Supermodne w tym sezonie bufki nie łatwo jest nosić szykownie - często bluzki lub sukienki o poszerzonych ramionach zaburzają proporcje sylwetki. Magdzie, która wybrała kreację w intensywnym, różowym kolorze, udało się uniknąć nienaturalnego wyglądu. Krótka fryzura i różowa szminka dopełniły delikatny, dziewczęcy look.

Plus/minus:

 

 


 

Biżuteria/torebka

 

Zarówno naszyjnik, będący połączeniem metalowych łańcuszków i plastikowych korali, jak i malutka, wieczorowa torebka to ciekawe, wysokiej jakości dodatki. Niestety nigdy nie powinny zostać wykorzystane w jednej stylizacji - kompletnie do siebie nie pasują. 

Minus:

 

 

 

 

Rajstopy

 

Takie rajstopy uwielbiały nosić fashionistki w latach 80. Jednak, choć obecnie tamta dekada inspiruje świat mody, nie o dosłowne zapożyczenia tutaj chodzi. Magda postanowiła wykorzystać w stylizacji bufki, powinna więc ograniczyć inne elementy inspirowane stylem słynnej "Dynastii".Podsumowanie:

55% dobrego stylu / 45% kiczu

Wśród gwiazd, których stylizacje bierzemy pod lupę najwięcej jest tych, które inspirują się stylem lat 80., interpretując go w duchu XXI wieku. Ten trend widoczny jest nie tylko w Polsce, także zagraniczne gwiazdy uwielbiają te klimaty. 

Magdzie udało się wyszukać (zapewne przy pomocy stylisty) ciekawą kreację, niestety wydaje nam się, że przed samym wyjściem na imprezę, prezenterka nie zdążyła poradzić się swojego modowego mentora. W efekcie niedopracowana stylizacja nie robiła najlepszego wrażenia. 


 

Negral/Lula.pl


Małgorzata Socha w Stylomierzu

Jak oceniasz stylizację Magdy Mołek?