Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Kasia Skrzynecka!

Przed Wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Luli i Plotek.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd.  Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Kasi Skrzyneckiej!
  

Minusy:

 

 

 

Frędzlowa kreacja

 

Całokształt

Są takie ubrania, które nikomu nie pasują. Ta sukienka zdecydowanie należy do tej kategorii. Motyw frędzli stanowi tu niezgrabne połączenie jaskiniowych trendów z kabaretową modą lat 20 XX wieku. 

 

Satynowa bluzeczka-podkoszulek nocny, pasek nabijany ćwiekami, frędzle sukienki nachodzące na kozaki, efekt nieumytych włosów wszystko to razem sprawia koszmarne wrażenie. 

 Plusy:

 

 

 


Korale

 

 

Ciekawe, masywne korale to ładny dodatek, który można wykorzystać w wielu stylizacjach jako gustowną ozdobę. Niestety z wyjątkiem tej niezapomnianej stylizacji Kasi.W tym przypadku korale tylko pogarszają efekt końcowy. 

 

 


Podsumowanie:

0% dobrego stylu / 100% kiczu

Choć Kasi Skrzyneckiej nigdy nie zaliczaliśmy do gustownie ubranych, tym razem jej strój naprawdę przeraża. Zaczynamy wątpić, czy Kasia ma w domu choć jedno lustro. Gdyby takowe posiadała, zapewne nie wyszłaby z domu w ozdobionej frędzlami sukmanie.


 

Negral/Lula.pl


Małgorzata Socha w Stylomierzu

Jak oceniasz stylizację Kasi Skrzyneckiej?
Więcej o: