Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Edyta Herbuś

Przed Wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Luli i Plotek.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd.  Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Edyty Herbuś!
  

Plusy:

  

 

Kolor szminki

 Bluzka+naszyjnik

Wykorzystanie szminki w intensywnym kolorze to doskonały sposób na rozświetlenie stylizacji utrzymanej w ciemnych barwach. Edyta postawiła na klasyczną czerwień i efekt jest doskonały!

 Klasyka jest zawsze na czasie. Połączenie ponadczasowego naszyjnika z imitacji pereł z bluzką z dużym żabotem mogłoby wydawać się przeładowane, jednak prezentuje się bardzo ciekawie. 

 

  

Minusy:

  

 
Spodnie
  Szpilki +skarpetki
Niestety Edyta przestylizowała swój strój. Szerokie spodnie o wysokim stanie teoretycznie pasowały do tej stylizacji idealnie. Niestety Edyta wybrała spodnie o niefortunnym kroju (pasek w talii prezentuje się wręcz kiczowato) i nieciekawej fakturze materiału.   Zakładając szerokie spodnie trzeba zadbać o dobór odpowiednich butów. Edyta wybrała niestety zamszowe szpilki, które zestawiła z cienkimi skarpetkami, które wystawały spod spodni, a zamsz źle prezentował się na tle materiału, z którego wykonano spodnie. 

Podsumowanie:

30% dobrego stylu / 70% kiczu

Edyta znana jest z doskonałych kreacji, które zawsze doskonale podkreślają atuty jej sylwetki. Styl gwiazdy jest ugruntowany i charakterystyczny, oparty na najnowszych trendach. Niestety tym razem stylizacja Edyty nas zawiodła - całość zniszczyły spodnie i niefortunnie dobrane niezabudowane szpilki.


 

Negral/Lula.pl


Małgorzata Socha w Stylomierzu

Jak oceniasz stylizację Edyty Herbuś?
Więcej o: