Idealny Stanik - WIDEO

Dziś mija termin nadsyłania zgłoszeń! Wykorzystaj swoją szansę i wygraj spotkanie z profesjonalną bra-fitterką oraz zestaw bielizny Panache!

Jeszcze dziś odpowiedz na pytanie:

Biustonosz - zniewolenie czy wyzwolenie? Czy stanik to dla Ciebie pozostałość po wiekach dyskryminacji kobiet czy może bielizna, która pozwala prowadzić aktywny tryb życia?

Odpowiedź prześlij na adres mailowy lula@g.pl w temacie wiadomości wpisz "Idelany stanik". Na zgłoszenia już tylko do końca dnia! 

Tekst odpowiedzi powinien mieć maksymalnie 1200 znaków. Do maila należy także dołączyć fotografię sylwetki, dokładne wymiary (w biuście, pod biustem, wzrost itd.), podać imię, nazwisko, nick, miejsce zamieszkania oraz oświadczenie następującej treści: Oświadczam, że mam ukończone 18 lat. Zapoznałam się z regulaminem i wyrażam zgodę na publikację nadesłanych materiałów w serwisach należących do AGORA SA.

Więcej szczegółów dotyczących akcji znajdziesz TU


A teraz zapraszamy do obejrzenia filmu instruktażowego, przygotowanego przez firmę So Chic! To doskonałe podsumowanie rad prezentowanych przez nas w poprzednich artykułach z serii "Idealny Stanik"