Coco Rocha stworzy własną linię odzieżową

Coco Rocha ogłosiła, że zamierza zajmować się projektowaniem odzieży i poprosiła fanów o wymyślenie nazwy dla jej marki.

Młoda, piękna, ale kto by pomyślał, że ta modelka zajdzie tak daleko? Po tym, jak stała się rozpoznawalna nie tylko dzięki twarzy, ale i nazwisku Coco Rocha zrezygnowała z modelingu, by zająć się dziennikarstwem, prowadzeniem bloga Oh So Coco i przeprowadzaniem wywiadów dla stacji E!. Teraz zamierza stworzyć własną linię odzieży.

ohsococo.blogspot.com Coco Rocha blog

Oglądając filmiki Coco odnosi się wrażenie, że jest bardzo sympatyczną osobą. Ma też świetny zmysł zjednywania ludzi, także w sieci. Zamiast zatrudnić PRowca postanowiła sama zadbać o swój wizerunek i promocję. Stworzyła bloga na którym opisuje swoje życie i ciekawostki ze świata mody. Ma też kanał youtube z filmikami. Korzysta z tego, że jest rozpoznawalna a co najważniejsze umie wykorzystać możliwości jakie daje Internet. W dodatku Coco jest pracowita i szanuje swoich fanów. Na jej blogu regularnie, co kilka dni pojawiają  się wpisy, a to bardzo ważne.

ohsococo.blogspot.com Coco Rocha blog

Modelka doskonale wiedziała, jak wywołać szum. Nagrała filmik z ogłoszeniem, że postanowiła zająć się projektowaniem i zwróciła się z prośbą do oglądających, by pomogli jej wymyślić nazwę marki. Internauci wykazali się kreatywnością. Padło wiele propozycji m.in: Coco Rochanel, Choco, Roco, So Coco, Rocha, Coco Couture i inne. Fani modelki poczuli się docenieni, że sława liczy się z ich zdaniem.Genialnym posunięciem było podanie informacji w formie wideo, bo można je przesyłać w niezmienionej formie i każdy zainteresowany może je łatwo wkleić na swoją stronę. Zupełnie inaczej jest ze zwykłą, tekstową informacją PRową, którą można dowolnie modyfikować. Błyskotliwe!

 
Czytaj w Znam.to: Rewelacyjny i godny polecenia!
Więcej o: