Modny look: zimowe akcenty

Mroźna zima wcale nie musi oznaczać nudnych, szarych ubrań! Nawet najkrótszy, pochmurny dzień rozweseli zabawny i cieplutki strój!

Gwiazdy co roku ulegają zimowemu i świątecznemu nastrojowi. Przyodziewają wówczas czerwone kurtki obszyte białym futerkiem (choć Paris wybiera wersję w swoim stylu, czyli w postaci obcisłej, welurowej bluzy) oraz swetry i akcesoria zimowe w norweskie wzory, jak te u Kate Hudson na zdjęciu poniżej (w takim stroju mróz na pewno nie wystraszy gwiazdy). Nas zachwyciła zabawna koszulka w pingwiny, która wystawała spoza narciarskiej kurtki Paris Hilton - to się nazywa radosna, zimowa aura!

Wy też możecie wywoływać uśmiech na twarzach w te grudniowe dni. Przygotowaliśmy dla Was przegląd zimowych strojów - z ciepłej wełny, w norweskie wzory, z pingwinami, bałwanami i reniferami! Idealne na świąteczny prezent!

W zestawie: szary sweter z krótkim rękawem 79,90 zł, H&M; koszulka z pingwinem 39,99 zł, Cubus; koszulka z bałwanem 39,99 zł, Cubus; czapka 79,99 zł, Cubus; czarne rękawiczki 24,90 zł, KappAhl; koszulka z reniferem 39,99 zł, Cubus; sweter z reniferem ok. 200 zł, TopShop; granatowy sweterek 79,90 zł, Top Secret; sweter z pingwinami ok. 200 zł, TopShop.

 

Anna Szulc

 

Zimowe stroje na poważnie

Czytaj w Znam.to: Jednak można mieć włosy jak modelki