Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Kasia Cichopek

Przed Wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Luli i Plotek.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd.  Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Kasi Cichopek na konferencji Polsatu.


 

Plus:

 

 

 

 

Kozaki

 

 

 

Czarne, skórzane kozaki o prostej, klasycznej linii prezentują się doskonale w każdym zestawieniu. W tym przypadku optycznie wydłużają nogi Kasi i pięknie komponują się ze spódnicą o długości do kolana. Dzięki temu, że kozaki nie kończą się poniżej linii spódnicy, nogi wyglądają zgrabnie i nie są "podzielone", co wpłynęłoby na słaby efekt wizualny.

 

 

 

Minus:

 

 


 

Bluzka i kurtka

 

 

Biały t-shirt połączony z ołówkową spódnicą o wysokim stanie to znany zestaw, który pięknie modeluje sylwetkę. Biust wydaje się wtedy większy, nogi dłuższe, a talia idealna. Niestety, i tak już duży biust Kasi nabrał monstrualnych rozmiarów w tym zestawieniu. Całości nie pomogła dżinsowa kurteczka.


 


Plus/minus:

 

 

 

 

Pas spódnicy

 

 

 

Koronkowa aplikacja naszyta na spódnicę miała wyszczuplić talię i podkreślić kształty pani Cichopek. Ten zabieg bez wątpienia się udał. Talia Kasi wygląda bajecznie. Nie można tego powiedzieć o samym pasie - koronkowy materiał i naszyta kokardka prezentują się po prostu kiczowato!


Podsumowanie:

40% dobrego stylu / 60% kiczu

Z daleka stylizacja Kasi prezentuje się całkiem ciekawie. Niestety z bliska czar pryska! Dżinsowa kurteczka wydaje się pochodzić z zupełnie innej, osadzonej w latach 90., bajki. Pomysł wyszczuplenia talii i nadania sylwetce idealnych kształtów z pomocą szerokiego pasa był doskonały. Niestety pas, wykonany z kiczowatej koronki niszczy strój. Podobnie jak biały t-shirt, który zamiast podkreślać biust, przejaskrawia proporcje sylwetki. Kasia musi się jeszcze sporo nauczyć. "Trudna" sylwetka wymaga doskonałej znajomości zasad stylizacji.


 

Negral/Lula.pl

 

Oceniamy stylizacje gwiazd - Ewa Szabatin

Jak oceniasz stylizację Kasi Cichopek?