Zaręczynowy pierścionek Dody na Twoim palcu

..czyli szafa gwiazd za grosze! Ile kosztował zaręczynowy pierścionek Dody? Czy można kupić bardzo podobny dużo taniej?

Pierścionek, która Doda dostała od Nergala w dniu ich zaręczyn pochodzi z kolekcji luksusowej marki jubilerskiej Chopard. Linia nazywa się "Happy Diamonds" i w jej skład wchodzi wiele elementów, które łączy motyw serca. Naszym zdaniem narzeczony Dody mógł bardziej się postarać, wybierając pierścionek dla swojej ukochanej. Motyw serca, choć pięknie przedstawiony przez Choparda, wydaje nam się zbyt oklepany i przez to mało atrakcyjny. A wzór zaręczynowego pierścionka w kształcie serca niestety niebezpiecznie balansuje na granicy kiczu.

Pierścionek Dody można kupić w sklepie internetowym Lussori. Kosztuje 3 550 dolarów, czyli około 10 000 złotych. Jeśli taka suma Cię (lub Twojego ukochanego) odrobinę przeraziła, w internetowych sklepach możesz znaleźć pierścionek bardzo podobny do tego od Choparda. W Eve's Addiction dostępny jest pierścionek w kształcie serca, z aż trzema oczkami wewnątrz, a jego cena to jedynie 35 dolarów.


Od lewej: Chopard Diamond Heart Ring - Happy Diamonds Jewelry Collection, 3 550 dolarów; Chopard Diamond Ring - Heart Shaped Desginer Diamond Jewelry, 6 730 dolarów; Chopard Diamond Ring - Designer Diamond Jewelry, 4 030 dolarów.

Na pierwszym kolażu, od góry: Chopard Diamond Heart (taki jak ma Doda), 3 550 dolarów; pierścionek inspirowany kolekcją Chopard, 35 dolarów.

Czytaj w Znam.to: Dream satin liquid bliski ideałowi

Więcej o: