Wiosną pachnij jak Celine Dion

Na nadchodzącą wiosnę gwiazda przygotowała nowy zapach - czy perfumy okażą się hitem?

Piosenkarka należy do bardzo już licznego grona gwiazd, które mogą poszczycić się stworzonymi przez siebie (a raczej przez specjalistów z branży perfumiarskiej) perfumami sygnowanymi własnym nazwiskiem. Celine ma na swoim koncie już kilka zapachów: pierwszy, powstały w 2003 roku "Celine Dion", "Belong", "Enchanting", "Sensational" czy wreszcie najnowszy, stworzony w 2009 roku "Chic". I to właśnie ten zapach w nowej, wiosennej odsłonie pojawi się na sklepowych półkach w marcu tego roku. Jakie będą nowe perfumy od Celine Dion?

Po stworzeniu "Chic", zapachu, który oddawał magię mody połączoną z odrobiną wyszukania, chcieliśmy odkryć zupełnie nową sferę, ciągle pozostając przy modzie. Powstało coś świeżego, subtelnego i świetlistego... zapach, który po prostu jest szykowny - o nowych perfumach mówi sama Celine Dion.

W nucie głowy znaleźć można: sycylijską bergamotkę, czarną porzeczkę

Nutę serca zdominowały: frezja, biała róża, kwiat lipy

U podstaw zapachu leżą: paczuli, drzewo sandałowe

Według Celine Dion Perfums nowy zapach pojawi się w kilku europejskich krajach, w tym Rumunii, Czechach, Niemczech czy Wielkiej Brytanii, gdzie perfumy o pojemności 50 ml mają kosztować 19,95 funtów. Nie wiadomo, czy zapach dotrze także do Polski.

Czy używasz perfum stworzonych przez gwiazdy? Jeśli tak, który zapach uważasz za najbardziej udany?

Jak pachną gwiazdy?

 

Czytaj w Znam.to: Pumeks w galaertce dla niecierpliwych

Więcej o: