Anja i Sasha prowadzą czasopismo

Anja Rubik i jej partner Sasha Knezevic podjęli nowe wyzwanie. Razem pracują nad przemianą austriackiego czasopisma 25 Magazine.

Wszystko zaczęło się, gdy przyjaciel Sashy kupił czasopismo i poprosił go, by mu pomógł w jego prowadzeniu. Okazało się, że model naprawdę się do tego nadaje i został redaktorem naczelnym.

Mój przyjaciel kupił 25 i poprosił mnie, bym my pomógł. Przekonałem Anję, by zajęła się modową częścią i zanim się zorientowaliśmy mieliśmy własny magazyn." - mówi Sasha.

Anja objęła stanowisko dyrektora artystycznego i zajmuje się działem mody. Sasha w wywiadzie dla models.com powiedział, że jego dziewczyna jest odpowiednią osobą na tym stanowisku nie tylko dlatego, że jest top modelką, ale ponieważ ma doskonały styl i doświadczenie w modzie. Polka pozyskała do współpracy takie sławy jak: Juergen Teller, Lachlan Bailey, Derek Kettela czy Victor Demarchelier. Razem z nimi będzie też pracpować stylistka Heathermary Jackson oraz modelki: Eniko Mihalik, Sasha Pivovarova, Maryna Linchuk, czy Abbey Lee Kershaw. Będziemy się mogli spodziewać niezliczonej rzeszy przyjaciół pary, którzy z pewnością wspomogą ich w tym projekcie.

fot. EAST NEWS (ZEPPELIN)

25 Magazine można określić jako lifestylowy magazyn z austriacką duszą. Na razie dostępny jest jedynie w Wiedniu, ale jednym z priorytetów Sashy jest by stał się międzynarodowy. Jeśli wcześniej znaliście to czasopismo, to zapomnijcie co o nim myśleliście, a jeśli nie mieliście o nim pojęcia, to dodajcie jego stronę do ulubionych, bo zapowiada się naprawdę ciekawie. 25 Magazine ma już ugruntowaną pozycję, ale duet modeli stara się ją jeszcze wzmocnić. Nad wiosennym numerem pracują już od listopada ubiegłego roku. Jedną ze zmian jest zatrudniono nowych pracowników. Część ekipy redakcyjnej pracuje w Wiedniu, a druga w Nowym Jorku. Kolejną to, że z miesięcznika 25 Magazine stanie się kwartalnikiem o lifestylu z naciskiem na modę.

Liczymy na świeży punkt widzenia. Z pewnością Sasha i Anją sa najlepszą reklamą dla czasopisma, a ich nazwiska są gwarancją rozgłosu, który z pewnością przełoży się na popularność, ale wierzymy, że stworzą coś naprawdę godnego uwagi. Ich pozycja z pewnością im to ułatwia. Odmieniony magazyn pojawi się w lutym. Dostępny będzie na stronie 25 Magazine.

Czytaj w Znam.to: Słodycz dla zmysłów, odżywienie dla ciała