Bogini Obiektywu - sesja zdjęciowa!

Pomysł na ten projekt narodził się spontanicznie. Lula.pl i Groszki.pl postanowiły zjednoczyć siły i dokonać tego, czego w sieci jeszcze nie było. Oto przed Wami owoce pierwszej autorskiej sesji modowej polskich serwisów internetowych

Kogo postawiłyśmy przed aparatem? Oczywiście nasze Czytelniczki - laureatki konkursu 'Bogini Obiektywu', którego celem było wyłonienie tych dziewczyn, które mają szansę na karierę w modelingu. Wybór padł na Joannę, Justynę i Agnieszkę, które świetnie sprostały zadaniu.

Nasze modelki punktualnie o 7.00 rano poddały się wizji fryzjerów (MilekDesign), stylistów (Marta A. Kowalska, Basia Łubko, Karolina Lewczuk) i wizażysty (Daniel Sobieśniewski), po czym z całą ekipą przemierzyły Warszawę, by dotrzeć do Izumi Sushi, gdzie wśród palm błysnęły pierwsze flesze. Kolejne ujęcia zrealizowałyśmy w nowoczesnych wnętrzach wydawnictwa i uwaga... na basenie. Fotografował Hadrian Kubasiewicz.

Dziewczyny przeszły kilka zmian stylizacji, do których stylistki przemyciły walentynkowe akcenty. Święto Zakochanych, mimo że przypada na mroźną porę roku, ma na tyle ciepłą atmosferę, że postanowiłyśmy w naszej sesji pokazać przede wszystkim wiosenne trendy. Pstryknięcie migawki aparatu padło więc na moment ich przenikania się z odchodzącymi już tendencjami zimowymi.Agnieszka: sukienka zdobiona koralikami i cekinami, Joanna Klimas; bolero, Jagoda Piekarska. Model: Adrian N.


Agnieszka: kurtka, H&M; naszyjnik, Malene Birger; skórzane mitenki, Ochnik; jedwabne spodnie, Malene Birger; rajstopy, Gatta; sandałki na szpilce, Aldo.


Joasia: bluzka, Portofino; naszyjnik, Karina Królak; spódnica; H&M; rajstopy, Gatta; buty, Quazi.


Joasia: sukienka bustier, H&M; chusta, H&M.


Justyna: dżinsowa kurtka, Diesel; sukienka, własność stylistki; zawieszki, Stereo; pierścionek, H&M.


Justyna: toczek z piórami, GOShA; kardigan, Diesel; legginsy, H&M.


Zdjęcia, które Wam prezentujemy są wynikiem kilkutygodniowej pracy nad projektem. Czasem, co nas zdziwiło, bardzo ciężkiej. Trudno to sobie wyobrazić, ale niektóre showroomy (miejsca służące prezentacji i wypożyczaniu ubrań), które są podstawą w działaniach stylistów, nie współpracują z serwisami internetowymi... Czy i Wam wydaje się to dziwne? Być może, ale wierzymy, że warto to zmienić. Wspólnie z partnerami: projektantami, showroomami i kilkoma świetnymi markami, pokazujemy, że może się udać. Kochani, dziękujemy!

Joanna Klimas

Portofino

GOShA

H&M Showroom

Blind Concept Store

Aliganza

Pomada

Fashion PR

Likus Concept Store

 

Hadrian Kubasiewicz

Daniel Sobieśniewski

Izumi Sushi

Milek Design

Fitness Park AgoraWięcej o: