Nowy serwis Avanti24.pl - od dziś w sieci!

Zaprzyjaźniony magazyn shoppingowy "Avanti? uruchomił dziś swój nowy serwis internetowy

Miesięcznik "Avanti" ma nową stronę internetową. A tam mnóstwo mody, urody, największa wyszukiwarka ubrań w polskim Internecie ...i codzienne rabaty na zakupy!

Serwis Avanti24.pl to coś więcej niż elektroniczna wersja papierowego magazynu. Znajdziesz w nim nie tylko przeglądy najmodniejszych ubrań i dodatków z polskich sklepów, porady modowe i urodowe, ale też opisy zabiegów kosmetycznych, nowości rynkowe i wyniki ich testów, wykonanych przez redaktorki magazynu.

Zdeklarowane fashionstki powinny zajrzeć do wyszukiwarki ubrań i dodatków, dzięki której szybko i wygodnie, oszczędzając sobie biegów po kilometrach korytarzy centrów handlowych, znajdą dokładnie to, o co chcą uzupełnić swoją garderobę. Ubrania, dodatki, biżuteria, bielizna i mnóstwo różności w najmodniejszych stylach posortowane są według czytelnych kategorii, a nawet cen - i wygodne do przejrzenia. W jednym miejscu, paroma kliknięciami!

Nam najbardziej podobają się jednak rabaty na zakupy, jakie dzięki Avanti24 mogą otrzymać wszystkie użytkowniczki. Rubryka Zakup Dnia codziennie prezentować będzie codziennie inny, konkretny produkt, który tego dnia na hasło "Avnti24" możesz kupić nawet 50% taniej!

Lula.pl jest partnerem serwisu. Życzymy powodzenia!

ODWIEDŹ SERWIS Avanti24.pl