Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Anna Przybylska!

Przed Wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Luli i Plotek.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd. Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Anny Przybylskiej na konferencji prasowej serialu "Klub Szalonych Dziewic".

 

Plus:

 

 

 

 

Góra

 

 

 

 

Supermodna marynarka z podniesionymi ramionami w klasycznym czarnym kolorze to hit tej jesieni i Ania dobrze o tym wie. Marynarkę zestawiła z prostą białą koszulką, szarym sweterkiem i ogromnym szale w tym samym kolorze, co sweter. Dzięki takiemu zestawieniu ubrań Ania zapewniła sobie nie tylko ochronę przed mrozem, ale też podziw krytyków mody!

 

 

 

Minus:

 

 


 

Spodnie

 

 

 

 

Tak zwane boyfriend jeans stały się trendowym ubraniem ostatniej wiosny i latem nosiło je wiele kobiet. Nadchodzącej wiosny ciągle będą modne. Jednak wybierając spodnie tego typu trzeba bardzo uważać - łatwo bowiem dokonać złego wyboru. Niestety przydarzyło się to Ani - jej dżinsy nie wyglądają najlepiej - nam nie podoba się ich kolor i przetarcia.


 


 

Plus/minus:

 

 

 

 

Buty i skarpetki

 

 

 

 

Ania śledzi trendy i dobrze wie, ze buty stylizowane na wojskowe są modne, podobnie jak grube skarpety. Niestety w tym zestawieniu całość nie zgrała się najlepiej.


Podsumowanie:

85% dobrego stylu / 15% kiczu

Zagraniczne gwiazdy prawie nigdy nie muszą dostosowywać swoich stylizacji do trudnych warunków pogodowych. W Polsce jest inaczej. Mróz i śnieżne zaspy skutecznie uniemożliwiają gwiazdom pojawianie się na ważnych imprezach w superwysokich szpilkach i wydekoltowanych kreacjach. Pomimo zgrzytów w stylizacji Ani, podoba nam się jak aktorka w modny sposób poradziła sobie z pogodową aurą!

 

 

Negral/Lula.pl

 

Oceniamy stylizacje gwiazd - Ewa Szabatin

 

Jak oceniasz stylizację Ani Przybylskiej?
Więcej o: