Staż u Natalii Jaroszewskiej

Jedną z nagród w konkursie Fashion Designer Awards 2010 jest staż w atelier Natalii Jaroszewskiej.

Polska projektantka, która pracuje w branży modowej już ponad 10 lat, doskonale pamięta, jak trudno było jej zacząć. Pod koniec lat 90. nikt nie umożliwiał młodym, zdolnym projektantom zdobycia doświadczenia. Dlatego Natalia Jaroszewska postanowiła pomóc początkującym projektantom i dać im wsparcie, którego kiedyś sama potrzebowała.

Jak ja zaczynałam, nie było możliwości odbywania praktyk. Moda wtedy raczkowała w Polsce." - powiedziała projektantka na konferencji prasowej Fashion Designer Awards 2010.

Natalia Jaroszewska postanowiła zafundować wakacyjny staż dla jednego z finalistów konkursu. Projektantka sama wybierze osobę i nie musi to być laureat. Powiedziała, że nagrodę dostanie osoba, która wpadnie jej w oko. Podczas stażu osoba będzie miała możliwość zdobycia wszechstronnej wiedzy dotyczącej prowadzenia atelier i projektowania - od przygotowania wykroju, przez stworzenie konstrukcji, szycie oraz wykańczanie, a co ważne, staż obejmie również obsługę klienta i inne biznesowe aspekty prowadzenia własnej firmy.

Przypominamy, że zgłoszenia konkursowe można wysyłać do 26 lutego!

Konkurs Fashion Designer Awards 2010

Fashion Designer Awards 2010