Panache - bielizna dla każdej kobiety

Prezentujemy relację z pokazu jesienno-zimowej kolekcji 2010. WIDEO!

Panache zostało stworzone w 1982 roku w Wielkiej Brytanii. Obecnie Panache ze swoim blisko trzydziestoletnim doświadczeniem jest jedną z najszybciej rozwijających się marek bieliźniarskich na świecie, szczególnie w sektorze biustonoszy w większych rozmiarach miseczek. Produkty Panache cenione są przez kobiety za świetną jakość, szeroki zasięg rozmiarowy (aż do miseczki K), doskonałe dopasowanie czy trendowe wzory.

W skład oferty Panache wchodzą następujące linie:

  • Superbra - kolekcja na każdy dzień i na specjalne okazje (60-100 D-K)
  • Masquerade - elegancka, wyrafinowana, buduarowa kolekcja bielizny (65-85 D-G)
  • Cleo - szalone kolory, kokieteryjne i zawadiackie wzory. Stworzona z myślą o nastolatkach i wszystkich młodych duchem paniach w rozmiarach 60-85 D-J
  • Atlantis - ultralekkie biustonosze z płynnym wypełnieniem, optycznie powiększająca biust o jeden rozmiar (60-85 AA-E)


Od 5 lat wyłącznym dystrybutorem marek Panache na polskim rynku jest So Chic!. To właśnie we współpracy z So Chic! przeprowadziliśmy akcję "Idealny Stanik", która miała na celu zwrócenie uwagi na kwestię właściwego doboru biustonoszy.

Pokaz kolekcji Panache na sezon jesień-zima 2010 odbył się w warszawskim hotelu Polonia Palace. Lula.pl była jednym z patronów medialnych wydarzenia. Całą imprezę poprowadziła Pola Czarnecka, prowadząca program "Zoom na miasto" w Polsat Cafe, kanale telewizyjnym będącym także patronem medialnym wydarzenia.
fgg
g
Na pokazie pojawiły się gwiazdy polskiej sceny, a wśród nich Edyta Herbuś i Kasia Cichopek. Obie panie wyglądały bardzo ładnie - każda w swojej stylizacji wykorzystała najnowsze, wiosenne trendy.
g
yyu
yuy
f
op
f
f

Obejrzyj galerię zdjęć z pokazu Panache
vv
v
v
Obejrzyj premierę "Zoom na miasto" z relacją z pokazu Panache 5 marca o godz.21.00. Jeśli nie zdążysz, nic straconego, powtórki zostaną wyemitowane:

6.03 (sob) - 10.30

7.03 (nd) - 18:30

8.03 (pon) 18.00

10.03 (śr) 11.00

12.03 (pt) - 12.00


cv