Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Doda na Viva Comet!

Przed Wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Luli i Plotek.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd. Tym razem postanowiliśmy ocenić stroje Dody na gali Viva Comet.

 

 

Strój nr 1

 

 

 

 

Doda w wojsku?

 

 

 

 

 

Dodę na gali Viva Comet mogliśmy podziwiać w marynarce o militarnym kroju z kolekcji Balmain na sezon wiosna-lato 2010, w sukience stworzonej przez Kubę Boneckiego i idealnie dopasowanej do szpilek z kolekcji Alexandra McQueena. Musimy przyznać, że całość prezentowała się awangardowo i naprawdę imponująco. Doda zaprezentowała stylizację awangardową, zgodną z najnowszymi trendami, ale też gustowną.

 

 

 

Strój nr 2

 

 


 

Seksbomba z kosmosu?

 

 

 

 

Futurystyczną sukienką Doda zaprezentowała w pełnej krasie po zdjęciu marynarki. Na uwagę zasługują metalowe ozdoby we włosach. Takiej ozdoby nie widzieliśmy u żadnej innej gwiazdy - cenimy to, że Doda nie kopiuje zagranicznych celebrytek, ale ma własne pomysły!


 


Strój nr 3

 

 

 

 

Kosmiczny aniołek

 

 

Strój sceniczny rządzi się zupełnie innymi prawami niż stroje noszone na czerwonym dywanie - ten pomysł zdecydowanie przypadł nam do gustu. Jest trendowo i oryginalnie, a jednocześnie całkiem zabawnie.

 

Podsumowanie:

 

100% dobrego stylu / 0% kiczu

Brawo! Po gali rozdania Telekamer, na której Doda zaprezentowała się wątpliwej urody stroju (delikatnie mówiąc białe futro nie należało do naszych faworytów) nasza wiara w poprawiające się wyczucie stylu polskiej gwiazdy została zachwiana. Jednak na gali Viva Comet piosenkarka udowodniła, że naprawdę zna się na rzeczy: potrafi intrygować, zachowując przy tym zasady dobrego smaku! Jesteśmy pod wrażeniem i czekamy na więcej!

 

 

Negral/Lula.pl

 

Oceniamy stylizacje gwiazd - Marina


Jak oceniasz stylizacje Dody?