Modna elegancja: paznokcie nude

Elegancja i klasyka są zawsze na topie i świadczą o dobrym guście. Potwierdzają to gwiazdy, które na największe gale wybrały subtelny manicure w kolorze nude.

Na pokazach panuje era naturalności. Gwiazdy śledzą trendy i wykorzystują je by lśnić przed obiektywem. Aktualna moda odpowiada klasycznym i eleganckim wzorcom: subtelność góruje nad kiczem, wyrazistością i przesadą. Zoe Saldana i Natalie Portman pojawiły się na gali rozdania Oscarów w naturalnie wyglądającym makijażu i twarzy i paznokci. Jedynie powieki i rzęsy były pomalowane mocniej, dla podkreślenia wagi uroczystości, jak i piękna oczu. Charlize Theron postawiła na usta, które podkreśliła symbolem kobiecości - czerwoną szminką. Za to manicure, podobnie jak koleżanki z branży, miała delikatny i wpasowujący się w trend nude.

kolaż Lula.pl

Warto zainspirować się wyborem tych aktorek. Delikatne, mleczne odcienie lakierów do paznokci są wiecznie modne i nadają się na każdą okazję - od wielkich gali po spacer z psem. Mówi się, że kobieta z francuskim manicure podświadomie postrzegana jest jako bardzo zadbana, dlatego dla cierpliwych polecamy tę wersję techniki zdobniczej paznokci. Najlepszym wyborem kolorystycznym będzie półprzezroczysty beż złamany różem lub jasny róż.

Niżej kilka przykładów emalii w subtelnych odcieniach nude:

kolaż Lula.pl

Na kolażu: lakier szybkoschnący Avon, 23,00 zł; lakier Sally Hansen, 15 zł (ekobieca.pl); emalia do francuskiego manicure z połyskiem Oriflame, 17,90 zł; zestaw do francuskiego manicure Avon, 40 zł; lakier do francuskiego manicure Bell, 4,55 zł/szt. (amora.pl); lakier Konad, 13,42 zł (ekobieca.pl); emalia do francuskiego manicure Oriflame, 17,90 zł; lakier Deborah, 24,90 zł (amora.pl).

 

Anna Szulc


 

Hit czy kit: ciemne oko

kolaż Lula.pl

Czytaj w Znam.to: Żel do higieny intymnej