Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Joanna Horodyńska

Przed Wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Luli i Plotek.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd. Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Joanny Horodyńskiej na otwarciu salonu Aston Martin.


 

Plus/minus

 

 

 

 

Dół

 

Legginsy to ciągle bardzo modny substytut spodni (w wiosennym sezonie triumfują w nowym wcieleniu - nosimy bryczesy), a czarne szpilki ozdobione piórami to prawdziwy hit. Joanna doskonale o tym wie, dlatego w jej stylizacji nie zabrakło tych dwóch trendowych elementów. Choć nie do końca przemawiają do nas "za duże" spodnie zestawienie prezentuje się ciekawie.

 

 

 

Plus

 

 


 

Góra

 

 

"Dół" nie do końca nas przekonuje, ale "góra" jest po prostu doskonała. Tunika w delikatnym kolorze prezentuje się doskonale z marynarką obszytą cekinami i czarną torebką na masywnym łańcuszku.


 


 

 

Całokształt

 

 

Na tle nie najlepiej ubranych polskich gwiazd Joanna zdecydowanie się wyróżnia, nie inaczej jest w przypadku tej stylizacji. Całość jest bardzo oryginalna i ciekawa. Wszystkie elementy tworzą doskonale zgrany strój, który stylistka nosi w świetny sposób.

 

Podsumowanie:

100% dobrego stylu / 0% kiczu

Joanna Horodyńska to jedna z niewielu polskich gwiazd, która jest na czasie z modowymi nowinkami i co ważniejsze umie wykorzystywać je w własnych stylizacjach w ciekawy i gustowny sposób. Nam podobają się czarne buty, które podkręciły całość i połyskująca marynarka. Warto mieć taką w szafie - doskonale sprawdzi się podczas wieczornych wyjść do klubu!

 

 

Negral/Lula.pl

 

Oceniamy stylizacje gwiazd - Edyta Górniak

Jak oceniasz stylizację Joanny?