Fokus na koszulki z czaszką

Motyw czaszki bardzo często pojawiał się na koszulkach Alexandra McQueena, które były obiektem pożądania. Teraz możemy kupić tańsze odpowiedniki.

Oryginalna koszulka Alexandra McQueena z kolekcji na wiosnę/lato 2010 to zdecydowany hit, jednak trzeba na nią wydać 175 euro. Rysunek nie jest dosłowny, bardziej przypomina futurystyczny obraz niż tradycyjny szkic. Czaszka wygląda, jakby pochodziła z głębin lub kosmosu, a kolory zachwycają. To obiekt pożądania wielu fashionistów.

Koszulka z czaszką z kolekcji Alexander McQueen

Tańszą wersję znaleźliśmy w kolekcji marki E. Vil. Kosztuje 143 euro, jednak na zdjęciu widać, że materiał delikatnie prześwituje i możemy się domyślać, że tkanina nie jest najwyższej jakości. Czaszka została zrobiona z kryształków w dwóch rozmiarach i kolorach - błękitnym i białym. Całość jest zadowalająca, ale ten projekt przegrywa z koszulką Alexandra McQueena.

Koszulka z czaszką z kolekcji E. Vil

Ostatnią propozycją jest t-shirt, który znaleźliśmy w kolekcji ZARA. Czaszka została narysowana i dodatkowo ozdobiona kryształkami. Dokładniejsze detale sprawiają, że ten projekt zdecydowanie wygrywa z propozycją marki E. Vil i w dodatku kosztuje jedynie 99,9 zł. Trzeba przyznać, że projektanci ZARA doskonale wykorzystali pomysł i przerobili go tak, że nie mogą być posądzeni o plagiat.

Koszulka z czaszką z kolekcji ZARA

A Wam która najbardziej się podoba?

Czytaj w Znam.to: Dżinsowy plunge za rozsądną cenę

Więcej o: