Herbuś&Kwaśniewska: jedna impreza, jedna torebka

Modowy koszmar czy po prostu zabawna sytuacja?

Jak zauważyła zaprzyjaźniony serwis Plotek.pl, Ola Kwaśniewska i Edyta Herbuś pojawiły się na czwartkowym otwarciu butiku warszawskiego Lilla Moda w zupełnie zwyczajnych strojach. Nic nie wzbudzało większego zainteresowania oprócz jednej rzeczy. Obie panie miały ze sobą czarne, kuferkowe torebki w rozmiarze XL. Torby było identyczne! Tym samym spełnił się modowy koszmar celebrytów: pojawić się na jednej imprezie w tym samym stroju!

Edyta i Ola nie przejęły się tym faktem, a wręcz z radością pozowały do wspólnych zdjęć. Czy czarna torba miała być magicznym sposobem na zwrócenie uwagi fotoreporterów? Obie panie mają wszak tą samą menadżerkę - czy możliwe jest więc, że nie wiedziała ona, w czym dziewczyny pojawią się na imprezie?

t
ty
Wraz z serwisem Groszki.pl jakiś czas temu postanowiliśmy zmierzyć się z "koszmarem" nękającym kobiety i udowodnić, że pojawienie się przez dwie osoby na jednej imprezie w takim samym stroju nie musi wcale okazać się takie straszne! Przecież każda kobieta ma inny styl i ten sam strój może wyglądać zupełnie inaczej w dwóch aranżacjach. Moda jest w końcu po to, żeby się nią bawić.
Jak się okazuje torby, które w swojej szafie mają Ola i Edyta nie są superdrogimi akcesoriami z kolekcji największych światowych domów mody. Zaprojektowała je młoda polska projektantka Sabrina Pilewicz, laureatka ubiegłorocznej edycji konkursu Fashion Designer Awards.
g
Edyta i Ola noszą model torby o nazwie Firenze (jego cena to  ok. 600 zł) wykonany z tłoczonej skóry. Poniżej kilka propozycji toreb od Sabriny. Na kolażu znajdziecie też model Roma - te torebki są mniejsze od Firenze i kosztują ok. 500 zł. Kontakt do pracowni projektantki znajdziecie tu.

od lewej: model Roma (krokodyl czarny ze srebrnym połyskiem), model Roma (skóra czarna matowa), model Firenze (matowy krokodyl grafitowy), model Firenze (skóra granatowa z połyskiem), model Firenze (skóra czarna z połyskiem)

gh
Mamy też dla was bardziej wiosenną propozycję:

zgodnie ze wskazówkami zegara: torba model Firenze w kolorze ecru wykonana z matowej skóry; biała torebka model Roma, wykonana z lakierowanej skóry; biało-fioletowa torba model Firenze wykonana z matowej skóry; fioletowa torba model Firenze wykonana z matowej skóry.
dffd
fggb
Jedna sukienka, jedna impreza - czy to naprawdę faux pas?

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się spotkać osobę ubraną w to samo, co Ty? Jeśli tak, co wtedy myślałaś?

 

Więcej o: