Euphoric Shine Lip Gloss - błyszczyk wyzwalający hormon szczęścia

Laboratoria Deborah stworzyły niepowtarzalny błyszczyk - łączy on w sobie nie tylko połysk, kolor i właściwości pielęgnacyjne, ale także faktyczną poprawę nastroju!

Nowy błyszczyk Euphoric Shine marki Deborah to neurokosmetyk. Jego formuła została opracowana na podstawie badań nad neuroprzekaźnikami - znajdują się w niej składniki, które wpływają na skórny system nerwowy, przez co polepszają uwalnianie neuroprzekaźników takich jak dopomina.

Ekstrakt z niebieskiego maku - niezwykłego kwiatu rosnącego u wybrzeży Morza Śródziemnego, będącego symbolem płodności w Azji - gwarantuje ochronę, nawilżenie i wygładzenie ust. Potwierdzony certyfikatem ekologicznym organiczny i naturalny Euphoryltm ? 3 łączy w sobie dwa wyselekcjonowane roślinne komponenty - olej Sachi Inchi (źródło kwasów omega 3 i 6) oraz ekstrakt z pieprzu brazylijskiego, które pobudzają uwolnienie dopaminy - powoduje uczucie podekscytowania i pewności siebie.

mat. prasowe Deborah

Formuła błyszczyka zawiera również lśniące mikro perełki, które rozświetlają usta. Już przy jednorazowej aplikacji pokryte są lekką, lśniącą i nie sklejającą powłoczką. Delikatny zapach orchidei zapewnia nutkę zmysłowości. Opakowanie zostało zaprojektowane przez włoskiego designera Mario Trimarchi. Wygląd błyszczyka przywodzi na myśl zmysłowe i delikatne kształty kobiece.

Cena: 34.90 zł

 

Perfekcyjna pani własnego ciała

IBeauty

Czytaj w Znam.to: Zamień się w ostrą laskę z korporacji!