Doda - światowy poziom czy lans na marki? WIDEO

Na czwartkowym pokazie kolekcji paprocki&brzozwski Doda pojawiła się w stylizacji utrzymanej w trendowych pastelowych kolorach...

Różowy trencz z wiosenno-letniej kolekcji Burberry Prorsum, białe okulary przeciwsłoneczne od Toma Forda, torebka Louis Vuitton z doczepionym charakterystycznym futerkiem i szpilki Versace - każdy element stroju pochodzi z najnowszych kolekcji luksusowych marek. Całość utrzymana była w wiosennym, świeżym klimacie. Doda postawiła na róż - ten kolor to jeden z jej ulubionych. Całość piosenkarka uzupełniła makijażem utrzymanym w tych samych kolorach (różowa szminka prezentuje się doskonale) i klasyczną fryzurą.

Ocena Luli: 8

Dorota to jedna z niewielu polskich gwiazd, które możemy na czerwonym dywanie zobaczyć w rzeczach luksusowych, zagranicznych marek. Najnowsze dodatki Louis Vuitton czy Versace widujemy na wybiegach i w stylizacjach gwiazd takich jak Christina Aguilera czy Lady Gaga. Cieszymy się, że Doda lubi eksperymentować z najnowszymi kolekcjami!Doda pozdrawia czytelniczki Luli - zobaczcie wideo:

 

Co sądzisz o stylizacji Dody? Światowy poziom czy lans na marki?