Wybieramy kosmetyczne hity!

Dziewczyny! Co tydzień będziemy wybierały kosmetyk najlepszy spośród najlepszych.  Pierwsza pod obserwację pójdzie półka z lakierami do włosów. My opiszemy kilka z nich - ale ostateczny wybór należy no was!

Szukamy kosmetyków, które według was są absolutnie najlepsze, najskuteczniejsze w swoim działaniu. Producenci firm kosmetycznych wręcz bombardują nas informacjami o coraz to nowszych i lepszych specyfikach, które nie mają sobie równych. My weźmiemy ich pod lupę!

Będziemy potrzebowali do tego waszej pomocy! Spośród propozycji, które podamy - wy wybieracie i oceniacie ten, który według waszej opinii jest zwycięzcą. Jeżeli nie znajdziecie na liście swojego faworyta - napiszcie o tym!

W tym tygodniu szukamy faworyta w dziedzinie lakierów do włosów.

OTO NASZE PROPOZYCJE:

1) NIVEA ULTRA STRONG

Na rynku europejskim został uznany za najlepszy produkt do stylizacji włosów. 1600 konsumentek w ramach badania pięciu najlepiej sprzedających się marek wybrało właśnie ten lakier. Panie układały włosy za pomocą mocno utrwalającego lakieru przynajmniej dwa lub trzy razy w tygodniu. Oceniano właściwości utrwalające, wygodę, zapach, naturalny wygląd oraz właściwości rozpylające. Według tego testu ten lakier był najlepszy.

Cena: 13 zł

Pojemność: 250 ml

2) L'OREAL PROFESSIONNEL INFIUNIUM

W badaniu poszukującego kosmetyku wszech czasów zebrał bardzo wysokie noty. Według producenta lakier służy do końcowego utrwalania fryzury, o przedłużonym działaniu. Nie obciąża ani nie skleja włosów, chroni również przed wilgocią.

Cena: 45 zł

Pojemność: 300ml

3) SCHWARZKOPF TAFT, SUPERMOCNY

Oto nasza kolejna propozycja. Producent reklamuje go jako lakier o specjalnej kombinacji nowoczesnych silikonów i wyjątkowo elastycznych składników utrwalających fryzurę pozwalających na uzyskanie długotrwałego efektu stylizacji bez sklejania włosów. Dlatego włosy pozostają przyjemnie miękkie w dotyku.

Ponadto cząsteczki utrwalające fryzurę bardzo długo pozostają "przyczepione" do powierzchni włosa, co sprawia, że efekt stylizacji jest tak trwały. Można go używać jako płynu do układania włosów (na wilgotne włosy) i jako lakieru do wykończenia fryzury. W butelce z wygodnym atomizerem.

Cena: 12 zł

Pojemność: 200 ml

4) TIMOTEI NATURAL STYLE

Na liście znajdziemy również lakier Timotei, który z założenia feruje przyjemność kształtowania fryzury w naturalny sposób, dzięki zawartym w lakierze naturalnym żywicom i ekstraktom z melona o właściwościach nawilżających.

Cena: 12 zł

Pojemność: 250 ml

5) WELLA, WELLAFLEX. LAKIER MOCNO UTRWALAJĄCY DO WŁOSÓW FARBOWANYCH + OCHRONA UV

Kolejny na naszej liście bardzo wysoko oceniany. Ma zagwarantować:
- mocne i jednocześnie elastyczne utrwalenie fryzury do 24 godzin
- brylantowy blask dzięki "Color-reflex protector"
- łatwe wyczesywanie - nie skleja włosów
- ochronę włosów przed promieniowaniem UV
Szczególnie polecany do włosów farbowanych.

Cena: 12 zł

Pojemność: 250ml

6) MATRIX, COLOR. SMART, GLOSS & GUARD HAIRSPRAY

Ten lakier również jest przodownikiem jeśli chodzi o jakość. Średnio utrwalający, zachowujący elastyczność, szybko schnący lakier z unikatową technologią Shine - plex. Do włosów farbowanych i po zabiegach chemicznych. Nadaje niezwykły połysk. Zawiera filtry UV.

Cena: 40 zł

Pojemność: 400ml


Czekamy również na wasze propozycje dotyczące najlepszych lakierów do włosów!

Błyszczyk Dior Ultra Gloss

Który z lakierów jest według Ciebie najlepszy?
Więcej o: