Fokus na koronkowe spodnie

Dawno w modzie nie powiło się nic równie zmysłowego. Trend bieliźniany przywrócił kobiecość i ponętne projekty, jak piękne, koronkowe spodnie Valentino.  

Koronka zwykle kojarzyła się z przepychem i romantyzmem, jednak tym sezonie zmieniła swoje oblicze - przyjęła ascetyczną, ale ponętną formę. Stella McCartney i Maria Grazia Chiuri oraz Pier Paolo Piccioli, projektujący dla Valentino, postawili na minimalizm. Ich koronkowe projekty są proste, ale nie zatracają swojego zmysłowego uroku. Doskonale podkreślają kobiecość i zniewalają.

Koronkowe spodnie Valentino

W kolekcji Valentino, oprócz pięknych marynarek, czy bluzek można kupić koronkowe spodnie. Wykonane zostały z szarego szyfonu i delikatnej koronki. Wyglądają, jak mgiełka, co dodatkowo podkreśla kobiecość. Są eleganckie, zmysłowe i wpisują się w trend bieliźniany. To doskonała alternatywa dla małej czarnej, która takich delikatnych spodniach wydaje się zbyt poważna i za "ciężka".

Koronkowe spodnie można zestawić z elegancką górą lub białą, casualową bokserką. Sprawdzą się podczas ważnego wyjścia, a odważniejsze osoby mogą je nosić zamiast dżinsów. To nie jest projekt dla "szarych myszek", czy romantycznych dziewczynek, ale propozycja dla pewnych siebie kobiet, które nie muszą podkreślać swojej siły skórą i ćwiekami. W tym sezonie ubrania są naszą druga skórą, a spodnie Valentino doskonale wpisują się w to założenie.

Można je kupić w internetowym sklepie Net-A-Porter. Kosztują ok. 1127 euro.

Więcej o: