Fashion Day 2010

Cieszy nas bardzo to, że w Polsce pojawiają się coraz ciekawsze inicjatywy związane z modą. Jednym ze świeżych i nieszablonowych wydarzeń będzie Fashion Day, który odbędzie się 5 maja w Szkole Głównej Handlowej.

"FASHION DAY" to całodniowe wydarzenie, podczas którego w Szkole Głównej Handlowej zjawi się szereg autorytetów w dziedzinie mody i nie tylko. Patronat merytoryczny nad projektem objęła Dorota Wróblewska, właścicielka domu mody Forget - Me - Not. Wśród zaproszonych gości pojawią się między innymi Dyrektor ds. Handlu i Marketingu firmy Caterina, przedstawiciel Centrum Cybernetyki rozwijającego idee kreatywnego przemysłu oraz stylistki: Maretha Żurakowska na co dzień zajmującą się kreowaniem wizerunku oraz Ewa Ambroziak - dziennikarka, autorka Secret of Style. Oprócz tego, odbędzie się wystawa autorskich kolekcji młodych projektantów mody - pojawią się m.in. projekty Plastikowego, Kamili Robak oraz Cybernetyki Szwalnia.

Na uczestników czeka również rozwiązanie konkursu na najlepiej ubranego studenta SGH, którego nagrodą główną są praktyki podczas organizacji Warsaw Fashion Street.

FASHION DAY w Szkole Głównej Handlowej już 5 maja! Serdecznie Zapraszamy!

Więcej informacji: www.fashionmanagementclub.com.

Fashion Day 2010

Więcej o: