Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Alicja Bachleda-Curuś

Przed Wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Luli i Plotek.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd. Tym razem pod lupę wzięliśmy Alicję Bachledę-Curuś i jej kreację z Festiwalu Filmowego Tribeca w Nowym Jorku.

 

Plus:
Torebka i buty
Dodatki, które Alicja wykorzystała w tej stylizacji są wyraziste, ale utrzymane w jednej tonacji kolorystycznej. To dobrze, bo suknia o skomplikowanym kroju wymaga spokojnych akcesoriów. Najbardziej przypadły nam do gustu sznurowane botki na szpilce, które podkreślają smukłe nogi aktorki.
Plus/minus:
Góra od sukienki
Suknia z wiosennej kolekcji Haidera Ackermanna to dość zaskakujący projekt. Góra kreacji stanowi swoiste połączenie japońskiego kimona z odrobinę militarnym stylem na safari. W efekcie otrzymaliśmy projekt ryzykowny, ale jednocześnie intrygujący. Nie jesteśmy do końca przekonani, ale dzięki gładko spiętym włosom Alicji udało się obronić "trudną" górę sukni.
Minus:
Rozcięcie
Alicja ma piękne nogi i nie dziwi nas fakt, że lubi je eksponować. Wieczorowe kreacje z rozporkiem to już klasyka i świetny sposób na pokazanie nóg w długiej sukni. Jednak wycięcie w sukni Alicji kompletnie nam się nie podoba. Wygląda tak, jakby Alicja wychodząc z domu chwyciła za nożyczki i w pośpiechu "ciachnęła" seksowne rozcięcie...


Podsumowanie:

85% dobrego stylu / 15% kiczu

Kreacje domu mody Haider Ackermann rzadko widujemy na czerwonym dywanie, więc Alicji należy się duży plus za oryginalność i odwagę - to trudna sukienka i wymaga dobrze przygotowanej "aranżacji". Nam podobają się ciekawe dodatki, minimalistyczna fryzura i elegancki makijaż. Panna Bachleda to chyba jedyna polska gwiazda, którą możemy podziwiać spacerującą po czerwonych dywanach najważniejszych amerykańskich imprez i musimy przyznać, że aktorka radzi sobie coraz lepiej - oby tak dalej!

 

Szaza/Lula.pl

 

Oceniamy stylizacje gwiazd - Edyta Górniak

Jak oceniasz stylizację Alicji Bachledy-Curuś?
Więcej o: