Z wybiegu: Natalie Portman w sukni Lanvin

Suknie z wiosenno-letniej kolekcji Lanvin zrobiły karierę wśród gwiazd. Natalie Portman po raz kolejny w tym sezonie sięgnęła po suknię projektanta.

Wiosenna kolekcja Lanvin jest niesamowicie kobieca i dekoracyjna. Wyróżniają ją oryginalne drapowania, geometryczne formy, gniecenia. Za kształt kolekcji jak zwykle odpowiedzialny jest główny projektant marki Alber Elbaz, którego znakiem rozpoznawczym jest precyzja i dbałość o detale. Projektant idealnie łączy nowoczesność i kobiecość. Chociaż jego suknie często mają skomplikowaną formę, uchodzą za bardzo wygodne.

Ostatnio Natalie Portman wystąpiła w grafitowej, skromnej sukience Lanvin, tym razem wybrała intensywną czerwień i to był bardzo dobry wybór. W czerwonej, dwuwarstwowej, drapowanej kreacji aktorka wygląda zjawiskowo. W tej sukni nie da się pozostać niezauważoną. Niestety Natalie za bardzo uwierzyła w oszałamiający efekt i nie postarała się o dodatki. Sandałki, chociaż komponują się kolorystycznie, nie pasują na wieczorową galę. Czarna torebka o nieokreślonym kształcie wygląda jakby miała się zaraz poruszyć, a złoty pasek z kamieniami niepotrzebnie wprowadza orientalną atmosferę. Moc sukienki jest jednak wielka, bo i tak spycha na dalszy plan niedostatki stylizacji, sprawiając, że aktorka wygląda pięknie.

W kreacjach Lanvin niedawno pojawiły się również Kim Cattrall i Audrey Tautou, Jennifer Lopez, która ostatnio promuje swój najnowszy film "Plan B" praktycznie nie rozstaje się z kreacjami projektanta.

Z wybiegu: Hilary Duff w wielkim mieście

Więcej o: