Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Kinga Rusin

Przed wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Plotek.pl i Lula.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd. Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy stylizacji Kingi Rusin z środowego odcinka "You Can Dance".

 

Plusy:

 

 

 

 

Sukienka

 

 

Ciekawa wzorzysta sukienka przyciąga wzrok. Jednak oryginalny wzór na materiale nie spełnia jedynie funkcji ozdobnej. Doskonale optycznie modeluje on sylwetkę, nadając figurze pożądany przez każdą kobietę perfekcyjny kształt klepsydry.

 

 

 


 

Szpilki

 

 

 

Klasyczne szpilki typu peep toe doskonale podkreślają nogi (dobroczynne właściwości wysokich obcasów dla kształtnych łydek zna każdy, a otwarty z przodu but dodaje seksapilu!). Kinga wybrała buty na platformie, dzięki której obcas może być jeszcze wyższy! Nam podoba się intensywny czerwony kolor szpilek -taki wybór  jest doskonały na lato!


 


 

Minus:

 

 

 

 

Żakiet

 

 

Czarna marynarka-bolerko to porządnie uszyte i bardzo eleganckie ubrania. No właśnie - zbyt eleganckie. Sukienka i szpilki prezentują się świetnie, jednak marynarka dodaje Kindze lat i sprawia, że cały strój nabiera "ciocinego" charakteru! A przecież na pewno nie taki miał być efekt...


Podsumowanie:

85% dobrego stylu / 15% kiczu


Musimy przyznać, że odkąd Kinga współpracuje z Joanną Horodyńską, która przygotowuje stylizacje prezenterki do programu "You Can Dance" styl pani Rusin zdecydowanie się poprawił. Pożegnaliśmy się z pseudomłodzieżowymi bojówkami i tank topami na rzecz kobiecych (i bardzo seksownych) sukienek i szpilek. Niestety od czasu do czasu ciągle jeszcze zdarza się Kindze założyć element stroju, który odrobinę psuje efekt!

Szaza/Lula.pl

 


Oceniamy stylizacje gwiazd - Alicja Bachleda Curuś


Jak oceniasz stylizację Alicji Bachledy-Curuś?