Wakacyjny BOSS Orange

Kampania BOSS Orange jest jedną z najbardziej naturalnych reklam tego sezonu. Zdjęcia przypominają fotografie z wakacji, a modele sprawiają wrażenie, jakby doskonale się razem bawili.

W sesji wzięły udział Angela Lindvall i Erin Wasson, którym towarzyszyli Mihaly Martins oraz Jamie Strachan. Czwórka modeli została sfotografowana w hotelu w Miami. Zdjęcia zrobił Matt Jones, który starał się uchwycić grupę znajomych podczas wakacji. Modele doskonale się bawili, spacerowali po molo, opalali na leżakach i kąpali w ubraniach oraz wylegiwali w łóżku. Robili wszystko, co młodzi ludzie robią podczas wakacyjnych wypadów.

BOSS Orange kampania (wiosna/lato 2010)

Ze zdjęć bije radość i dobra zabawa. Widać, że modele dobrze się czuli w swoim towarzystwie, a co najważniejsze, to nie było udawane. Angela Lindvall w wideo z backstage'u powiedziała, że oni naprawdę są przyjaciółmi.

BOSS Orange kampania (wiosna/lato 2010)

Marka należąca do niemieckiej firmy Hugo Boss AG postanowiła w nietypowy sposób zaprezentować swoje ubrania. Nie postawiła na idealne ujęcie danej rzeczy, czy prezentację ubrań. Na kilku zdjęciach są one mokre lub prawie niewidoczne. BOSS Orange w najnowszej kampanii reklamowej sprzedaje klimat, wesołą atmosferę nowoczesnego stylu życia. Zapewnia, że w ich ubraniach będzie się czuć dobrze i doskonale się bawić. To jedna z najlepszych młodzieżowych kampanii tego sezonu!

BOSS Orange kampania (wiosna/lato 2010)

BOSS Orange Shooting Spring/Summer 2010

marka: BOSS Orange

sezon: wiosna/lato 2010

fotograf: Matt Jones

modele: Angela Lindvall, Erin Wasson, Jamie Strachan, Mihaly Martins

Więcej o: