Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Grażyna Wolszczak

Przed wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Plotek.pl i Lula.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd. Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy stylizacji aktorki Grażyny Wolszczak z pokazu nowej kolekcji firmy "Orsay".

 

 

Minusy:

 

 

 

 

Sukienka

 

Ubrania wykonane z lejących się materiałów, takich jak satyna czy jedwab są niestety trudne w obsłudze. Łatwo się gniotą, podkreślając jednocześnie najmniejsze nawet niedoskonałości figury. Zbyt małe prezentują się bardzo źle. Pamiętała o tym pani Wolszczak i wybrała bardziej obszerną sukienkę. Jednak kreacja nie powala na kolana - sukienka prezentuje się jak bezkształtny worek...

 

 

 


 

Buty i rajstopy

 

 

.

Do sukienki w pudrowym odcieniu różu doskonale prezentowałyby się w pełni kryjące czarne rajstopy. Przezroczyste psują całą stylizację i sprawiają, że całkiem ładne sandałki z wężowej skóry wyglądają tanio i kiczowato. Ten strój to świetny przykład na to, jak jeden element może zniszczyć całość.


 


Plus

 

 

 

 

Torebka

 

Ciekawa kopertówka o geometrycznych kształtach i zdobieniach prezentuje się bardzo dobrze. Widać, że aktorka lubi podkreślać swój wizerunek oryginalnymi akcesoriami.

 

Podsumowanie:

30% dobrego stylu /  70% kiczu

Wszystkie elementy stylizacji wydają się być zestawione zupełnie przypadkowo. Ciekawe dodatki mogłyby stać się prawdziwymi ozdobami przemyślanej stylizacji. W tym przypadku na pierwszy plan wysuwa się workowata sukienka i i przezroczyste, czarne rajstopy - to one odpowiedzialne są za 68 procent "kiczu" w naszej ocenie ( dwa procent zarezerwowaliśmy dla sukienki)!

 

Szaza/Lula.pl


Oceniamy stylizacje gwiazd - Alicja Bachleda Curuś

Jak oceniasz stylizację Grażyny Wolszczak?