Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Monika Brodka

Przed wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Plotek.pl i Lula.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd. Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Moniki Brodki.

 

Minus:

 

 

 

 

Buty

 

Jazzówki (buty na płaskim obcasie wiązane na sznurówki) to ostatnio bardzo popularny i modny rodzaj obuwia. Od dawna noszone przez zagranicznych celebrytów, szybko zostały zaakceptowane przez "zwykłych śmiertelników". Monika postanowiła wykorzystać w swojej stylizacji beżowe jazzówki. Niestety mocno znoszone buciki nie prezentowały się najlepiej i optycznie wydłużyły stopy

piosenkarki (zestawienie ich ze spodniami-rurkami nie było najlepszym pomysłem).

Plusy:

 

 


 

Makijaż

 

Delikatny, kobiecy makijaż służy Monice. Mocniej podkreślone oczy i brwi nadały twarzy wyrazistości, a usta pomalowane szminką w naturalnym kolorze zapewniły całemu lookowi świeżość. Dziewczęca fryzura, choć bardzo prosta świetnie komponuje się z kształtem twarzy artystki.

 

 

Marynarka

 

Oryginalna marynarka z materiału we wzór do złudzenia przypominający ludowe motywy wyglądała doskonale. Monika kolejny raz udowodniła, że w zabawie z modą liczą się dobre pomysły, a nie ślepe podążanie za najgorętszymi trendami. Marynarka zestawiona z koszulową bluzką i akcesoriami w męskim stylu nadała całej stylizacji przekorny charakter.

 

Podsumowanie:

90% dobrego stylu / 10% kiczu

Monika Brodka to jedna z tych polskich artystek, które nie boją się eksperymentować ze swoim wizerunkiem i są bardzo kreatywne w tworzeniu własnych stylizacji. I bardzo dobrze! Czasami mamy już serdecznie dość gwiazd wyglądających jak kopie manekinów z ekskluzywnych sklepów odzieżowych. I choć Monice od czasu do czasu zdarzają się małe wpadki i tak gorąco jej kibicujemy!

 

Plotek.pl/Lula.pl


Oceniamy stylizacje gwiazd - Alicja Bachleda Curuś

Jak oceniasz stylizację Moniki Brodki?
Więcej o: