Nowy styl Agyness Deyn

Agyness Deyn jeszcze kilka lat tamu uważana była za ikonę mody i jedną z najlepiej ubranych modelek, jednak ostatnio zmieniła wizerunek.

Modelka słynęła z tego, że umie bawić się modą. Jej styl zachwycił od razu, gdy tylko pojawiła się w świecie mody. Połączenie awangardy i szyku w wydaniu Agyness zdetronizowało nawet styl boho Kate Moss. Panna Deyn stała się ikoną wielu nastolatek.

Agyness była ceniona za niekonwencjonalne zestawienia. Wytyczała nowe drogi w stylizacji łącząc pozornie niepasujące do siebie elementy. Jej strój zawsze wyglądał ciekawie, nie tylko kreacje, które nosiła podczas wielkich gali, ale i ten na co dzień. Ostatnio panna Deyn preferuje prostotę. Wybiera klasyczne T-shirty, proste spodnie i nie dodaje żadnych ozdób. Takie zestawienia doskonale pasują do jej nowej fryzury, ale wielu fanów dawnego stylu modelki jest rozczarowanych. Choć nie wszyscy. Jedna z jej największych fanek twierdzi, że Agyness stworzyła nowy styl na "kloszarda" i jest nim zachwycona.

Ile można się tak stroić ?!?" - dodała w obronie swojej idolki.

Czyżby modelka była zmęczona, a może to ogólna tendencja w społeczeństwie? Zmęczeni przepychem i ozdobami powoli wracamy do prostoty. Niewykończone ubrania, wygodne zestawienia i bliżej nieokreślony styl, który można nazwać "no style" lub "don't care", są teraz na topie. To zapowiedź zmian, które Agyness szybko wyczuła. Warto więc przyjrzeć się nowemu wizerunkowi panny Deyn.

Agyness Deyn

Nowy styl Agyness Deyn:
Więcej o: