Małgosia Bela w Vogue Nippon

Małgosia Bela, jedna z najsłynniejszych polskich modelek nie zamierza przejść na emeryturę. Weteranka nadal zachwyca. Zobaczcie jej sesję z najnowszego numeru Vogue Nippon.

W czerwcowym numerze Vogue Nippon można podziwiać "posągową" sesję Małgosi Beli, do której zdjęcia zrobił Cédric Buchet. Piękna modelka pozuje przy kolumnach w scenerii przypominającej starożytne miasto. Małgosia ubrana w piękne kreacje przypomina antyczną piękność. Polka ma na sobie zwiewne, zachwycające suknie w stylu glamour, w których wygląda jak diwa. Małgosia zachwyca gracją i zmysłowością.

Małgosia Bela Vogue Nippon czerwiec 2010

Polka zaczęła karierę w latach 90. ubiegłego stulecia. Jest jedną z najlepszych Polskich modelek. W 2001 roku zajęła się aktorstwem. Do modelingu wróciła po 5 latach. Jej status został potwierdzony w 2009 roku, gdy została wybrana do kalendarza Pirelli. Jej kariera rozwija się doskonale. W tym roku wystąpiła w reklamie Chloe, Max Mara, a jesienią będziemy ją mogli podziwiać w kampanii Givenchy. W rankingu ikon models.com Polka plasuje się na 19 miejscu, a 14 pozycję zajmuje w zestawieniu najlepiej zarabiających modelek (models.com).

Małgosia Bela Vogue Nippon czerwiec 2010

magazyn: Vogue Nippon czerwiec 2010

Modelka: Malgosia Bela

fotograf: Cédric Buchet

stylizacja: George Cortina

Więcej o: