Pudry transparentne - zestawienie

Nadaje się do każdego rodzaju cery i do każdego podkładu. Puder transparentny ma za zadanie zmatowienie skóry. Ponieważ nie wyróżnia się na twarzy, jest doskonały do naturalnego makijażu.

Puder transparentny różni się zasadniczo od zwykłego pudru tym, że nie zatuszuje mankamentów cery, bo nie ma właściwości kryjących. Nie nadaje on naszej skórze żadnego koloru, a co za tym idzie nie zmieniają koloru podkładu a jedynie utrwala go i utrzymuje na swoim miejscu. Jest absolutnym niezbędnikiem każdej wizażystki. A jeśli chcesz perfekcyjnie skończyć makijaż - przyda się i tobie.

Oto nasze propozycje:

1) Ben Nye - to amerykańska firma. Puder transparentny jest bardzo powszechnie używany przez specjalistów z dziedziny makijażu i bardzo przez nich polecany. Jest to wysokiej jakości produkt profesjonalny.

Cena: ok. 50zł

2) Ultra Fine - Jest pudrem utrwalającym i fixującym. Zapewnia wysoką gładkość makijażu. Oprócz wszystkich właściwości które cechują ten rodzaj pudru, jego formuła została wzbogacona o antyperspirant który podnosi trwałość makijażu.

Cena: ok. 40zł

3) ColorSet. Jest pudrem sypkim o podwyższonej absorpcji , transparentności oraz neutralności. Nadaje się do każdego podkładu w kremie. Utrwala makijaż i matuje. Wiąże tłuszcze, a użyty w większej ilości absorbuje nadmiar np. podkładu i umożliwia pozbycie się go.

Cena: ok. 40zł

4) Puder ryżowy Grimas. Puder holenderskiej firmy Grimas jest bardzo puszysty i deliktny. Aby zmieścić 60gr tego specyfiku jet potrzebne opakowanie o pojemności 250ml. Jest pudrem o podwyższonej absorpcji , transparentności oraz neutralności.

Cena: ok. 40zł

Były to produkty bardziej profesjonalne. Możecie je zamówić na stronie www.charakteryzacja.com.

5) Puder transparentny Kryolan - Zawiera krochmal ryżowy, który zapewnia dużą chłonność pudru oraz niezwykłą trwałość. Puder ten został stworzony specjalnie dla potrzeb makijażu profesjonalnego i jest komfortowy w stosowaniu.

Cena: 48zł

6) Loose Powder Max Factor - jest transparentnym sypkim pudrem i odkręcanym i stosunkowo małym opakowaniu.Bardzo skutecznie matuje nawet tłusta cerę. Wypróbowałam go i muszę przyznać, że naprawdę dobrze spełniał swoje zadanie.

Cena: ok 50zł

7) Make Up Factory. Profesjonalny, lekki, transparentny puder utrwalający podkład. Odpowiedni do każdego rodzaju cery. Znacząco przedłuża trwałość makijażu. Po nałożeniu podkładu, za pomocą puszka, należy równomiernie rozprowadzić puder na twarzy. Dopasowuje się do każdego odcienia cery i zapewnia długotrwały efekt matujący.

Cena: 85zł

A wy macie swój ulubiony puder transparentny?

Jak dobrać odpowiedni kolor szminki?