Debby - nowa marka kosmetyków do makijażu

Debby to marka kosmetyków dla odważnych kobiet, które szukają swojego stylu i nie boją się go wyrażać! W ubiegłym tygodniu mogłyście się zapoznać z produktami do makijażu ust. Dziś zobaczcie pierwsze propozycje kosmetyków do makijażu oczu.

Wspominałyśmy również, że nowa marka Debby jest właściwie "córką" znanej już marki Deborah. Linia kosmetyków adresowana jest przede wszystkim do młodych kobiet. Łączy w sobie elementy różnych kultur i ma pełną gamę produktów do makijażu.

MASKARY:

1) Maskara Ekstremalne Pogrubienie - topVOLUME Mascara

Zawiera kompleks Carbon Black, który ma zapewnić gęste rzęsy i głęboką czerń. Innowacyjna, szczoteczka wykonana z elastomeru ułatwia aplikację i zapobiega sklejaniu rzęs podczas malowania. Dłuższe grzebyczki rozdzielają i podkręcają rzęsy. Tusz spełnia przede wszystkim funkcję pogrubiającą.

Cena: 27,99 zł

2) Maskara Super Wydłużająca - LENGHT Mascara

Zawiera w swym składzie woski i polimery . Ma funkcję wydłużającą. Unikalna szczoteczka precyzyjnie rozdziela  rzęsy. Formuła zawiera również kompleks Carbon Black.

Cena: 19,99 zł

3) Maskara Pogrubiająca - VOLUME Mascara

Pogrubia i podkreśla rzęsy. Według producenta nie pozostawia grudek nadając intensywny kolor. Dostępna również w wersji wodoodpornej.

Cena: 19,90 zł

4) Odżywka do rzęs i brwi - 100% NATURAL Mascara

Bezbarwna odżywka nawilża oraz odżywia brwi i rzęsy. Delikatna szczoteczka ma za zadanie podkręcić rzęsy i nadać im świeżego, naturalnego wyglądu. Nie wywołuje alergii.

Cena: 19,90 zł

EYELINERY:

5) Eyeliner Precyzyjny - PRECISION Eyeliner

Długotrwały, szybko schnący płynny Eyeliner. Miękka końcówka ma zapewnić dokładną aplikację. Dostępny również w wersji wodoodpornej.

Cena: 17,99 zł

6) Eyeliner Kolorowy z drobinkami - eyeLINER glitter

Żelowy Eyeliner, podkreśla i rozświetla spojrzenie. Zawiera  połyskujące drobinKI. Specjalnie zaprojektowany pędzelek ma zapewnić łatwą aplikację.

Cena: 17,99 zł

CIENIE:

7) Cień pojedynczy Color Case - colorCASE mono

Kremowa konsystencja wzbogacona mikroperełkami zapewnia lśniące wykończenie. Aplikowany na sucho nadaje satynowe wykończenie, przy aplikacji na mokro uzyskamy bardziej metaliczny efekt.

Cena: 19,99 zł

8) Cień podwójny Color Case - colorCASE duo

Dwa opalizujące, harmonizujące ze sobą odcienie zawierają formułę Wet&Dry: również możemy aplikować je na dwa sposoby.

Cena: 27,99 zł

 

Debby nowa marka kosmetyków do makijażu

Więcej o: