Fokus na T-shirt "Girls in glasses"

Borders & Frontiers we współpracy ze znanym ilustratorem Dannym Robertsem stworzyło kultową koszulkę, która natychmiast stała się hitem.

Fashionistki zupełnie oszalały na jej punkcie. Biały T-shirt z nadrukowanym fragmentem rysunku Danny'ego stał się obiektem pożądania wielu młodych kobiet. Prosta koszulka z czarnym nadrukiem pasowała do wielu różnych stylizacji, a modowy rysunek jest tak charakterystyczny, że szybko stał się rozpoznawalny.

T-shirt

Na koszulce zostały narysowane trzy dziewczyny w wielkich okularach przeciwsłonecznych. Wszystkie są bardzo szykownie ubrane, a jedna z nich ma na ramieniu torebkę Chanel na łańcuszku. Na oryginalnym obrazie było aż siedem prawie identycznych dziewczyn w takich samych okularach. Niektórzy twierdzą, że Danny narysował siostry Olsen, inni, że to twarz Kate Moss, a pozostali stawiają na modelki. Vogue donosi, że na rysunku Dannego są : Vlada Roslyakova, Lily Cole, Sasha Pivovarova, Gemma Ward, Jessica Stam, Cintia Dicker, Heather Marks. Lily Cole i Gemma Ward są ulubionymi muzami ilustratora.

Danny Robert to ilustrator mody. Rysuje modelki, tworzy ilustrowane okładki znanych czasopism i rysuje blogerów prowadzących internetowe szafy. Jego prace można zobaczyć na jego blogu Igor + André i stronie dannyroberts.com. Obrazy można kupić w Etsy.

Koszulkę można kupić w internetowym sklepie Urban Outfitters. Kosztuje 46 euro.

dziewczyny w koszulce - Girls in Glasses Borders fot. igorandandre.blogspot.com

Więcej o: