Stylowy dzień z Trinny i Susannah w Galerii Mokotów

Już w sobotę w warszawskiej Galerii Mokotów odbędzie się spotkanie ze sławnymi brytyjskimi stylistkami Trinny Woodall i Susannah Constantine. Start o godzinie 15:00!

Trinny i Susannah stworzyły własny sposób kwalifikowania kobiecych sylwetek. Modowym metamorfozom poddały już ponad 5 000 kobiet. Zgodnie z tym co twierdzą na swojej stronie internetowej przyjemność czerpią nie z pozytywnych recenzji swoich programów czy książek, ale ze świadomości, że zainspirowały tak wiele kobiet do tego, by zaakceptowały swoje ciała takimi, jakimi są i nauczyły się je właściwie eksponować.

Trinny i Susannah kolaż groszki.pl

Zaakceptować siebie - metamorfozy z gwiazdami

Stylistki przyjadą do Warszawy 12 czerwca i będzie to ich pierwszy pobyt w Polsce. Podczas eventu w Galerii Mokotów na przykładach zaprezentują poszczególne 12 typów sylwetek - Kręgiel, Kielich, Klepsydra, Rożek, Wiolonczela, Jabłko, Kolumna, Dzwon, Wazon, Cegła, Lizak, Gruszka. Trinny i Susannah unaocznią również swoją tezę, że do każdej figury można dobrać takie ubranie, które uwypukli wszystkie atuty, ukrywając jednocześnie wady. Dwanaście finalistek konkursu ogłoszonego przez Galerię Mokotów zostanie poddanych metamorfozie. Każda z nich reprezentuje inny typ sylwetki wyróżniony przez Trinny i Susannah w książce ich autorstwa zatytułowanej "Księga kobiecych sylwetek". Finalistki konkursu przejdą przemianę, a stylistki każdej z nich udzielą szeregu rad dotyczących dobierania stroju do ich sylwetki. Uczestniczki metamorfoz otrzymają również ubrania, które stylistki dobiorą do kształtu ich sylwetek. Spotkanie z gwiazdami ubarwi pokaz mody marek: Esprit, New Look, River Island, Wallis i Aldo oraz występ kwartetu Forte. Event, który poprowadzi Olivier Janiak odbędzie się w tę sobotę 12 czerwca w godzinach 15.00-19.00.

Trinny i Susannah

Konkurs o wygląd, spotkanie z gwiazdami, dobrą zabawę i odzyskanie poczucia pewności siebie

Konkurs na gwiazdorskie stylizacje, ogłoszony przez Galerię Mokotów, trwał od 26 kwietnia do 28 maja. Aby wziąć w nim udział należało przesłać lub dostarczyć osobiście zdjęcie swojej sylwetki wraz z wypełnionym formularzem. Na ogłoszenie odpowiedziało kilkaset pań z całej Polski. Były wśród nich kandydatki w wieku od 18 do 56 lat pochodzące z różnym stron Polski, w tym: z Radomia, Katowic, Ełku czy Bełchatowa. Na zawarte w formularzu pytanie o powody, dla których chcą wziąć udział w metamorfozach z udziałem brytyjskich guru stylizacji, w znacznej większości panie odpowiadały, że chcą wyglądać młodziej, podobać się sobie, odkryć swój image, zmienić swoje życie, przeżyć przygodę, poznać Trinny i Susannah, ale nade wszystko nabrać pewności siebie. Po wstępnej selekcji dotyczącej prawidłowości zgłoszeń konkursowych zdjęcia kandydatek trafiły do Trinny i Susannah, które dokonały ostatecznego wyboru 12 pań - przedstawicielek 12 typów sylwetek.

Co powinnaś mieć w szafie cz.1 - Gruszka, Klepsydra, Dzwon i Kręgiel

Kręgiel

Co powinnaś mieć w szafie cz.2 - Kielich, Rożek, Wazon i Lizak

Lizak

Co powinnaś mieć w szafie cz.3 - Jabłko, Kolumna, Cegła i Wiolonczela

Wiolonczela

Trinny i Susannah będą doradzać Polkom w Galerii Mokotów. Serdecznie Was zapraszamy na event, który odbędzie się w sobotę, 12 czerwca, w godzinach 15.00-19.00 w Galerii Mokotów. W trakcie wielkiego modowego show Trinny i Susannah będą dokonywać stylizacyjnych metamorfoz wybranych klientek Galerii Mokotów! Lula.pl objęła patronat medialny nad wydarzeniem i będziemy na bieżąco prezentować Wam informacje na temat wizyty brytyjskich stylistek!

Więcej o: