Z szafy gwiazd: torebka Amandy Seyfried

Amanda Seyfried prawie nigdy nie rozstaje się ze swoim psem i... kwiecistą torebką Valentino.

Aktorka nosi ją wszędzie i do wszystkiego. Istnieje teoria, że tak charakterystyczne dodatki, jak torba w kolorowe kwiaty, są niepraktyczne, ponieważ trzeba je specjalnie aranżować. Większość kobiet kupuje "uniwersalne" czarne i brązowe  torby, które "pasują do wszystkiego". Amanda do nich nie należy. Kwiecistą torebkę nosi zarówno do kobiecych, eleganckich stylizacji, jak i do jeansów, a nawet do sportowych butów i dresów. Niektóre z jej stylizacji nie należą do szczególnie udanych, ale przeważnie aktorka radzi sobie nieźle.

Kolory i kwiatki urozmaicą każdą stylizację i są idealnym pomysłem na lato. Jeżeli zastanawiałybyście się nad praktycznością tego pomysłu to sprawdźcie ile kolorowych rzeczy macie w szafie. Może się okazać, że wasza garderoba jest szaro-bura, bo na każdych zakupach kierowałyście się "rozsądkiem". Wówczas jeden kolorowy akcent nie zaszkodzi, a całkowicie odmieni niejedną stylizację.

Torebka Valentino Fleurs Couture to majstersztyk krawiectwa. Wykonana jest z najwyższej jakości miękkiej skóry i misternie wykończona ręcznie formowanymi kwiatami. Niestety marka i rękodzieło mają swoją cenę - torebka kosztuje 2690$.

Z szafy gwiazd: t-shirty Lauren Moshi