Naszyjniki Miss Bibi

Biżuteria Miss Bibi jest inspirowana dziecięcym światem. Główne motywy przeniesione są z bajek i książeczek do nauki czytania.

Nostalgiczny duch kolekcji Miss Bibi wpisuje się w klimat retro. Zbieractwo, kolekcjonowanie wspomnień i powrót do przeszłości to jeden z długoterminowych trendów, który powoli zmienia nasze podejście do świata i życia. Socjologowie zwracają już uwagę na większe przywiązanie do korzeni i skupienie się na sobie. Dlatego tak dobrze  przyjęliśmy modę na "Alicję z krainy czarów", które będzie trwała jeszcze kilka sezonów.

W ten klimat doskonale się wpisuje dziecięca kolekcja Miss Bibi. Naszyjniki są proste. Główną ozdobą są nietypowe wisiorki, jak krzesło, okno, czy ołówek. Te obrazki znamy z czytanki, a biżuteria z "makaronu" przywodzi na myśl szkolne zajęcia plastycznych. Jednak kolekcja nie jest infantylna. Znajdziemy w niej również bardziej dorosłe symbole  - korkociąg, tasak oraz pieczątkę. Wielką zaletą stylistyki Miss Bibi jest prosty przekaz i ciekawe wykorzystanie powszechnych motywów.

Jak Wam się podobają?

Naszyjniki można kupić w internetowym sklepie Colette oraz w sklepie Miss Bibi. Kosztują od 75 do 155 euro.

Pozostałe wzory znajdziesz w GALERII!

Naszyjnik Miss Bibi