Bieg Samsung Irena Women Run już w sobotę!

Już w najbliższą sobotę 26 czerwca w warszawskim parku Agrykola odbędzie się ważne sportowe wydarzenie - bieg Samsung Irena Women's Run. Jeśli lubicie prowadzić aktywny tryb życia - jest to coś dla was!

Samsung Irena Women's Run to pierwszy bieg w Polsce skierowany do kobiet niemal w każdym wieku. Minimum wiekowe to 13 lat. Odbędzie się w Warszawie. Cel tego przedsięwzięcia to nie tylko promowanie zdrowego trybu życia! 10 zł z każdej opłaty rejestracyjnej będzie przeznaczone na działalność stowarzyszenia "Amazonki", które jak powszechnie wiadomo pomaga kobietom dotkniętym rakiem piersi. Kolejne 10 zł w imieniu każdej uczestniczki przekaże sponsor biegu - firma Samsung. Cel jest szczytny, a akcja naprawdę pomysłowa!


Trasa ma 5 kilometrów i będzie przebiegała ulicami: Rozbrat, Alejami Ujazdowskimi, Piękną i Myśliwiecką. Na pokonanie tej trasy zaprasza Was również wielokrotna mistrzyni olimpijska Irena Szewińska, która jest patronem honorowym tej akcji. Bieg poparły również znane Polki, między innymi - Aleksandra Kwaśniewska.


Nie chodzi tu o konkurencję. Nie będzie punktowanych miejsc. Chodzi o zdrowie i dobrą zabawę oraz poparcie idei pomocy!


Wszystkie Panie mogą się zarejestrować nawet w dniu biegu, czyli w sobotę, 26 czerwca - www.run.samsung.pl

 To jednak nie wszystko! Od godziny 14 czekają na was dodatkowe atrakcje! Otwarte zostanie Miasteczko Kobiet - park rozrywki z mnóstwem atrakcji przygotowany specjalnie na tę okazję. Wszyscy odwiedzający będą mogli obejrzeć występ znanego z "Tańca z Gwiazdami" - Rafała Maseraka, a ponadto skorzystać z porad lekarzy oraz ekspertów zdrowego stylu życia, oraz obejrzeć pokaz mody sportowej. Podczas imprezy koncert zagra również zespół Feel.

 Czy weźmiesz udział w biegu?
Więcej o: