Kolekcja Mango na jesień/zimę 2010 - GALERIA!

Powoli przygotowujemy się do nowego sezonu. Niedługo w sklepach pojawią się jesienno/zimowe kolekcje. Zobaczcie co znajdziecie w odzieżowej sieci Mango.

Znane sieci odzieżowe zaczęły organizować wielkie pokazy mody prezentujące kolekcje na następny sezon. Jest to bowiem doskonałe wydarzenie, które zapewnia medialny rozgłos. Można też zrobić zdjęcia, które są pierwszą oficjalnym materiałem prasowym o nowej kolekcji. Tę metodę doskonale wykorzystała hiszpańska marka Mango.

Pokaz kolekcji Mango na jesień/zimę 2010/2011 odbył się madryckim Circulo de Bellas Artes. Wszystko było na wysokim poziomie. Dopracowane stylizacje prezentowały modelki światowej klasy. Wiele z twarzy na pewno znacie z kampanii reklamowych najbardziej luksusowych marek.

Kolekcja Mango jesień zima 2010 2011 - pokaz Mango

Jesienią w sklepach Mango znajdziecie rzeczy zainspirowane latami 70., kiedy ikony mody, jak Anjelica Huston reprezentowały styl i wolność. Pojawi się dużo tweedu, sztruksu, futer oraz dżinsu, które połączone zostały z kwiecistymi jedwabiami i złotymi dodatkami. Mango proponuje powrót do męskich elementów garderoby z domieszką kobiecego stylu. Proste spodnie z tweedu i wełny zestawione z bluzką z falbanami nabierają nowego wyglądu. Ta stylistyka doskonale pasuje do klasycznych motywów pojawiających się jesienią. Powrócą, więc etniczne motywy rodem z Kazachstanu i cudowne, kwieciste chusty z frędzlami.

Zobacz kolekcję Mango na jesień/zimę 2010-2011 - GALERIA!

Kolekcja Mango na jesień - zimę 2010:
Więcej o: