Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Kwaśniewska i Herbuś

Ola Kwaśniewska i Edyta Herbuś to papużki nierozłączki. Mają tą samą menadżerkę, noszą identyczne torebki, a na imprezy zakładają sukienki takiego samego koloru. Tym razem celebrytki postawiły na szary kolor. Jak oceniacie ich stylizację?

Przed wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Plotek.pl i Lula.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd.Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacjach Oli Kwaśniewskiej i Edyty Herbuś z otwarcie Atelier Natalii Jaroszewskiej.

 

Plusy:

 

 

 

 

Nogi

 

Obie panie mogą pochwalić się doskonałymi, bardzo zgrabnymi nogami. Zarówno Edyta jak i Ola dobrze wiedzą, że nogi to ich atut i lubią je eksponować. Krótka sukienka i szpilki na wysokim obcasie radzą sobie doskonale z tym zadaniem!

 

 

 


 

Sukienka Herbuś

 

Duży dekolt z przodu kreacji to ograny klasyk - nie robi takiego wrażenia jak dekolt na plecach, który eksponuje ciało i prezentuje się bardzo zmysłowo! Edyta Herbuś dobrze zna siłę sukienek z odkrytymi plecami i wie, jak je nosić. Wie też, jak w takim stroju pozować z gracją i seksapilem fotografom.

  


Minus

 

 

 

Sukienka Kwaśniewskiej

 

Ola ma mocno zarysowane ramiona, które powinna optycznie zmniejszać za pomocą ubrań. Niestety dekolt inspirowany greckim stylem powiększył tę część ciała Oli. "Góra" wydaje się nienaturalnie większa od filigranowego "dołu".

 

Podsumowanie:

98% dobrego stylu / 2% kiczu

Obie panie nie mają problemu z wybieraniem gustownych ubrań i dobieraniem do nich ciekawych, wyrazistych, ale wciąż szykownych dodatków. Tym razem obie postawiły na szarość. Musimy przyznać, ze ten kolor pięknie prezentował się na Edycie.Natomiast jasne włosy i karnacja Oli w zestawieniu z szarą sukienką nie wypadły najlepiej - całość prezentowała się blado i mdło. Naszym zdaniem ten modowy pojedynek zdecydowanie wygrywa Edyta, która wyglądała bardzo seksownie.

 

Plotek.pl/Lula.pl


Oceniamy stylizacje gwiazd - Alicja Bachleda Curuś

Która z gwiazd wyglądała lepiej w szarej sukience?
Więcej o: