Znane modelki w kampani VS PINK

Chanel Iman, Coco Rocha i Behati Prinsloo wystąpiły w kampanii reklamowej VS PINK młodzieżowej marki Victoria's Secret.
Modelki reklamują VS PINK Znane modelki w reklamie VS PINK - młodzieżowej marki Victoria's Secret. Chanel Iman, Coco Rocha i Behati Prinsloo wystąpiły w kampanii reklamowej VS PINK - młodzieżowej marki Victoria's Secret. Trzy bardzo znane modelki: Chanel Iman, Coco Rocha i Behati Prinsloo, wystąpiły w kampanii reklamowej VS PINK - młodszej siostry słynnej marki Victoria's Secret. Jest to kolekcja przeznaczona dla młodych kobiet oraz nastolatek, które lubią swobodne, casualowe ubrania. Kampania nosiła tytuł "Lounge out loud". Wszystkie trzy dziewczyny idealnie pasują do klimatu kolekcji. Na zdjęciach śmieją się, dobrze bawią i doskonale czują w wygodnych strojach. Coco skacze przez kałuże, Chanel słucha muzyki, a Behati spaceruje. Koncepcja reklamy przypomina zdjęcia z prywatnego albumu lub profilu internetowego. Dziewczyny robią miny, wygłupiają się i stają się dzięki temu bardziej bliskie. Wyglądają i zachowują się jak zwykłe nastolatki. Udział Chanel i Bee nie jest zaskoczeniem, ponieważ obie należą do elitarnej grupy aniołków VS. Coco Rocha jest w tych szeregach debiutantką, dlatego jej wybór wywołał poruszenie wśród jej fanów. Uważają oni, że jest to wstęp do dłuższej współpracy z marką Victoria's Secret i możliwe, że Coco weźmie udział w corocznym zimowym pokazie mody. Uważacie, że się nadaje?

VSPINK to młodsza siostra słynnej marki Victoria's Secret. Przeznaczona jest dla młodych kobiet oraz nastolatek, które lubią swobodne, casualowe ubrania. W kampanii zatytułowanej "Lounge out loud" wystąpiły trzy bardzo znane modelki - Chanel Iman, Coco Rocha i Bee Prinsloo. Wszystkie idealnie pasują do klimatu kolekcji. Na zdjęciach śmieją się, dobrze bawią i doskonale czują w wygodnych strojach. Coco skacze przez kałuże, Chanel słucha muzyki a Behati spaceruje. Koncepcja reklamy przypomina zdjęcia z prywatnego albumu lub profilu internetowego. Dziewczyny robią miny, wygłupiają się i stają się dzięki temu bardziej bliskie. Wyglądają i zachowują się, jak zwykłe nastolatki.

Udział Chanel i Bee nie jest zaskoczeniem, ponieważ obie należą do elitarnej grupy aniołków VS. Coco Rocha jest w tych szeregach debiutantką, dlatego jej wybór wywołał poruszenie wśród jej fanów. Uważają oni, że jest to wstęp do dłuższej współpracy z marką Victoria's Secret i możliwe, że Coco weźmie udział w corocznym zimowym pokazie mody. Uważacie, że się nadaje?

Zobaczcie kolorowe stylizacje - GALERIA!

Nowe aniołki Victoria's Secret

Victoria's Secret

Czy Coco Rocha ma szansę zostać nowym aniołkiem VS?
Więcej o: