Nowość: Rouge Dior - usta w stylu haute couture

Najnowsza odsłona Rouge Dior to hołd najwspanialszym projektom Haute Couture powstającym od 1947 roku aż do dziś!
Rouge Dior - klasyka w nowej formie Usta w stylu haute couture - odcienie odzwierciedlające różne aspekty kobiety Szminka Rouge Dior to hołd najwspanialszym projektom haute couture powstającym od 1947 roku aż do dziś. Innowacyjna formuła pomadki w ponadczasowych odcieniach. Christian Dior zwykł mawiać: "Kocham czerwień, to kolor życia!" Projektant, pełen pasji dla sztuki, teatru i kwiatów, nigdy nie przestawał upiększać kobiety swymi rewolucyjnymi projektami, którym tempo zawsze narzucała barwa. Przez wszystkie jego pokazy mody przewijały się bujne kolory: od czerwieni po jaskrawy róż, elegancką malwę i szykowny beż. Dior marzył o ubieraniu kobiet od stóp do głów, a stworzywszy Rouge Dior w 1949 roku wprowadził makijaż na nowy poziom. Dziś inspiracja zaczerpnięta z krawiectwa, połączona z ekspertyzą marki Dior, pozwoliła na zaprezentowanie nowej odsłony Rouge Dior. Innowacyjna formuła pomadki przedstawia teraz bogate, jaskrawe kolory, jak kreacja Haute Couture z materiału, który mieni się w świetle. Tyen, dyrektor kreatywny ds. makijażu Dior, przygotował bogatą paletę odcieni pomadek. - Wybieramy kolory, które odzwierciedlają nasze emocje, nie modę. Szminka jest przedmiotem, symbolem i wizytówką - tłumaczy Tyen. Ośrodek Innowacji Dior opracował formułę zapewniającą pielęgnację ust, której ostatecznym celem jest idealny kolor. Rouge Dior oferuje ciekawe barwy, objętość i uczucie komfortu natychmiast po nałożeniu pomadki. Jej sekret ma tkwić w nowej generacji kulek kwasu hialuronowego. Mikrokuleczki mają przenikać głęboko, aby wygładzić zmarszczki od wewnątrz, podczas gdy te większe pozostają na powierzchni ust i wypełniają drobniejsze zmarszczki. Kulki te mogą wchłonąć niemal 40 razy więcej wody niż wynosi ich objętość, co zapewnia długotrwałe uczucie nawilżenia i komfortu. Nowa Rouge Dior to 32 ponadczasowe odcienie, które można podzielić na trzy kolorowe "kolekcje". Czerwień, jest kwintesencją kobiecości wśród barw. Odcienie różu odzwierciedlają ukochany motyw Monsieur Diora "kobiet kwiatów", a beże - nieskazitelność.

Christian Dior zwykł mawiać: "Kocham czerwień, to kolor życia!" Projektant, pełen pasji dla sztuki, teatru i kwiatów, nigdy nie przestawał upiększać kobiety swymi rewolucyjnymi projektami, którym tempo zawsze narzucała barwa. Przez wszystkie jego pokazy mody przewijały się bujne kolory, od czerwieni po jaskrawy róż, elegancką malwę i szykowny beż. Dior marzył o ubieraniu kobiet od stóp do głów, a stworzywszy Rouge Dior w 1949 roku wprowadził makijaż na nowy poziom. Dziś inspiracja zaczerpnięta z krawiectwa połączona z ekspertyzą marki Dior pozwoliła na zaprezentowanie nowej odsłony Rouge Dior. Innowacyjna formuła pomadki przedstawia teraz bogate, jaskrawe kolory, jak kreacja Haute Couture z materiału, który mieni się w świetle.

Tyen, dyrektor kreatywny ds. makijażu Dior przygotował bogatą paletę odcieni pomadek.

Wybieramy kolory, które odzwierciedlają nasze emocje, nie modę. Szminka jest przedmiotem, symbolem i wizytówką - tłumaczy Tyen.

Ośrodek Innowacji Dior opracował  formułę zapewniającą pielęgnację ust, której ostatecznym celem jest idealny kolor. Rouge Dior oferuje ciekawe barwy, objętość i uczucie komfortu natychmiast po nałożeniu pomadki. Jej sekret ma tkwić w nowej generacji kulek kwasu hialuronowego. Mikrokuleczki mają przenikać głęboko, aby wygładzić zmarszczki od wewnątrz, podczas gdy te większe pozostają na powierzchni ust i wypełniają drobniejsze zmarszczki. Kulki te mogą wchłonąć niemal 40 razy więcej wody niż wynosi ich objętość, co zapewnia długotrwałe uczucie nawilżenia i komfortu. Kulki pozostające na powierzchni ust są także obficie pokryte pigmentami, aby pobudzić głębie i blask koloru poprzez zwiększanie objętości ust. Tworzą się tym samym idealnie gładkie kształty, aby uwydatnić pełen efekt koloru.

A jak Rouge Dior prezentuje się w liczbach? Musimy przyznać, że imponująco:

Rezultaty pielęgnacji ust - ulepszona jakość ust: 100%*

Gładkie usta: 100%*

Pełne usta: 86%*

Większe uczucie komfortu niż zwykle stosowana szminka: 93%**

Tętniący życiem kolor: 100%**

* Kliniczna ocena dermatologa, 28 kobiet, 1 miesiąc; zaobserwowano widoczną poprawę wyników u badanych
** Samoocena, 28 kobiet, 1 miesiąc

Nowa Rouge Dior 32 ponadczasowe odcienie, które można podzielić na trzy kolorowe "kolekcje" odzwierciedlające różne aspekty kobiety według Diora.

Czerwień, jest kwintesencją kobiecości wśród barw. Blazing Red, Iconic Red i Rouge Blossom przyciągają paletą zmysłowych odcieni: od ożywionej koralowej czerwieni, do tajemniczej śliwki.

Odcienie różu odzwierciedlają ukochany motyw Monsieur Diora "kobiet kwiatów". Ich świeże barwy prezentują się delikatnie i zmysłowo.

Odcienie beżu odzwierciedlają nieskazitelną kobietę według Diora. Diorama i Beige Quadrille przywołują w pamięci legendarne projekty Domu Mody Dior, przenosząc nas na chwilę do szykownego butiku na Avenue Montaigne.

Cena pomadki Rouge Dior:  140 zł.


Więcej o: