Mycie rąk bez użycia wody - żele antybakteryjne

Wybieracie się na wakacje pod namiot, czy też szykuje wam się weekendowy wyjazd? Chcecie utrzymać ręce w świeżości mimo niesprzyjających warunków? Ten produkt przyda wam się z pewnością. Żel pozwala na mycie i dezynfekcję rąk bez potrzeby użycia wody.
Mycie rąk bez użycia wody Wyjeżdżasz na wakacje? Zabierz żel do mycia i dezynfekcji rąk Wyjeżdżasz na wakacje? Zabierz żel do mycia i dezynfekcji rąk. Do jego użycia nie potrzeba wody i mydła. Sprawdzi się nawet w wyjątkowo ekstremalnych warunkach Wybieracie się na wakacje pod namiot, czy też szykuje wam się weekendowy wyjazd? Chcecie utrzymać ręce w świeżości mimo niesprzyjających warunków? Żel dezynfekujący to łatwy w zastosowaniu produkt, który pozwala na mycie rąk bez użycia wody i mydła. Nie wymaga spłukiwania i nie powoduje przy tym lepkości skóry, co ułatwia dezynfekcję dłoni zwłaszcza na wyjazdach oraz we wszystkich sytuacjach, gdy dostęp do bieżącej wody bywa utrudniony. Żel zawiera 70% stężonego alkoholu etylowego, który skutecznie zwalcza najbardziej powszechne wirusy, grzyby i bakterie. Mimo zawartości alkoholu jest delikatny dla skóry, ma również właściwie dla niej pH oraz substancje nawilżające i zmiękczające. Obecnie żele tego typu stają się coraz bardziej popularne. Małe opakowanie pozwoli spakować go do torebki lub kosmetyczki. Oprócz obowiązkowych mokrych chusteczek - taki produkt idealnie nadaje się na wszelkiego rodzaju wyjazdy.

Żel Stop Bakteria to jak wspomniano łatwy w zastosowaniu produkt, który pozwala na mycie oraz dezynfekcję rąk bez użycia wody i mydła. Nie wymaga  spłukiwania i nie powoduje przy tym lepkości skóry, co ułatwia dezynfekcję dłoni zwłaszcza na wyjazdach oraz we wszystkich sytuacjach, gdy dostęp do bieżącej wody bywa utrudniony.

Cena: 25ml - 6,50z, 75 ml - 13, 50zł

Dezynfekuje ponieważ zawiera 70% stężonego alkoholu etylowego, który skutecznie zwalcza najbardziej powszechne wirusy, grzyby i bakterie. Mimo zawartości alkoholu jest delikatny dla skóry, ma również właściwie dla niej pH oraz substancje nawilżające i zmiękczające.

Obecnie żele tego typu stają się coraz bardziej popularne. Małe opakowanie pozwoli spakować go do torebki lub kosmetyczki. Oprócz obowiązkowych mokrych chusteczek - taki produkt idealnie nadaje się na wszelkiego rodzaju wyjazdy.