Kolorowa kampania Miu Miu

Dziewczęca kampania kolekcji Miu Miu na jesień/zimę 2010/2011 została okrzyknięta jedną z najlepszych reklam nadchodzącego sezonu.
Kolorowa kampania Miu Miu Dziewczęca kampania Miu Miu jedną z najlepszych reklam nadchodzącego sezonu Modelki wygłupiają się przed obiektywem: wyginają, śmieją i ciągają za włosy - kampania reklamowa Miu Miu okrzyknięta jedną z najlepszych nadchodzącego sezonu. Cztery piękne modelki - Lindsey Wixson, Siri Tollerod, Ginta Lapina, Daphne Groeneveld pozowały przed obiektywem duetu Alas & Piggot do zimowej kampanii Miu Miu. Na zdjęciach wszystkie wyglądają jak delikatne dziewczynki, przez co idealnie pasują do kolekcji i klimatu marki. Młodsza linia domu mody Prada jest przeznaczona dla młodych kobiet i nastolatek, a sesja zdjęciowa doskonale to podkreśla. Mert Alas i Marcus Piggot dokonali niebywałej rzeczy. Na ich zdjęciach projekty Miucci Prady wydaje się ładniejsza niż podczas pokazu. Stylizacje są urocze, dziewczęce i wzbudzają zachwyt młodych kobiet, które lubią taki romantyczny i trochę infantylny styl. Internautki są zachwycone sesją! Na forach o modzie pojawiają się głosy, że jest to najlepsza kampania nadchodzącego sezonu. Zdjęcia, ich klimat i modelki doskonale współgrają z tożsamością marki i charakterem jej potencjalnego klienta. Zdjęcia są proste, ale zachwycające. O wiele lepsze niż poprzednie kampanie marki. Oprócz zdjęć powstało też wideo, które jest równie udane jak sesja. Modelki wygłupiają się przed obiektywem - przepychają, wyginają, śmieją i ciągają za włosy. Na filmie pokazują swoją drugą, niegrzeczną twarz, co świadczy o tym, że kolekcje Miu Miu nie są tylko i wyłącznie dla grzecznych dziewczynek.

Cztery piękne modelki - Lindsey Wixson, Siri Tollerod, Ginta Lapina, Daphne Groeneveld pozowały przed obiektywem duetu Alas & Piggot do zimowej kampanii Miu Miu. Na zdjęciach wszystkie wyglądają, jak delikatne dziewczynki przez co idealnie pasują do kolekcji i klimatu marki. Młodsza linia domu mody Prada jest przeznaczona dla młodych kobiet i nastolatek, a sesja zdjęciowa doskonale to podkreśla.

Mert Alas i Marcus Piggot dokonali niebywałej rzeczy. Na ich zdjęciach projekty Miucci Prady wydaje się ładniejsza niż podczas pokazu. Stylizacje są urocze, dziewczęce i wzbudzają zachwyt młodych kobiet, które lubią taki romantyczny i trochę infantylny styl.

Kampania Miu Miu - jesień/zima 2010/2011

Internautki są zachwycone sesją! Na forach o modzie pojawiają się głosy, że jest to najlepsza kampania nadchodzącego sezonu. Zdjęcia, ich klimat, modelki doskonale współgrają z tożsamością marki i charakterem jej potencjalnego klienta. Zdjęcia są proste, ale zachwycające. O wiele lepsze niż poprzednie kampanie marki.

Oprócz zdjęć powstało też wideo, które jest równie udane, jak sesja. Modelki wygłupiają się przed obiektywem - przepychają, wyginają, śmieją i ciągają za włosy. Na filmie pokazują swoją drugą, niegrzeczną twarz, co świadczy o tym, że kolekcje Miu Miu nie są tylko i wyłącznie dla grzecznych dziewczynek.

wideo Miu Miu jesień/zima 2010/2011

marka: Miu Miu

sezon: jesień/zima 2010/2011

modelki: Lindsey Wixson, Siri Tollerod, Ginta Lapina, Daphne Groeneveld

fotograf: Mert Alas & Marcus Piggot

muzyka do wideo: Generations Of Love (Dj Filix Remix) - Phunk Investigation Vs. Boy George

Miu Miu Fall Winter 2010-2011 Ad Campaign

Kampania Miu Miu na jesień/zimę 2010/2011: