Fryzura na iPhona?

Obecnie istnieje wiele gadżetów dla fanów marki Apple. Ale dla pewnej fanki to i tak zbyt mało. By dać upust swej bezwarunkowej miłości do telefonu zdecydowała się zrobić to...
Fryzura na iPhone'a? 25-letnia Angielka postanowiła dać upust swojej miłości do telefonu Istnieje wiele gadżetów dla fanów marki Apple. Ale dla pewnej wielbicielki to i tak zbyt mało. Z miłości do iPhone'a pozwoliła zrobić sobie niecodzienną fryzurę 25-letnia Angielka - Becky Enfield, nie miała absolutnie żadnych obaw, by wygolić sobie bok głowy. A wszystko dlatego, by w tym miejscu, w godny sposób mogło prezentować się logo firmy Apple. Fanka, jak sama twierdzi, zdecydowała się na taką fryzurę z prawdziwej miłości do swojego telefonicznego gadżetu. - Ja po prostu kocham mój telefon i nie wyobrażam sobie, by znaleźć lepszy sposób na zademonstrowanie tego światu - powiedziała Becky Enfield. Panna Enfield faktycznie wygląda dosyć oryginalnie i stanowi właściwie żywą reklamę iPhone'a. Nasuwa się jedynie pytanie, czy zrobiła to tylko dlatego, że darzy swój telefon tak wielkim uczuciem, czy też może miała inny powód? Trzeba przyznać, że fryzjer też miał głowę, by zrobić taką fryzurę.

Trzeba przyznać, że fryzjer też miał głowę, by zrobić taką fryzurę.

Dziewczyna, którą widzicie na zdjęciu to Becky Enfield - 25 letnia Angielka, która nie miała absolutnie żadnych obaw, by wygolić sobie bok głowy. A wszystko to, by w tym miejscu w godny sposób mogło prezentować się logo firmy Apple, a przy okazji jej iPhone'a. Fanka, jak sama twierdzi zdecydowała się na taką fryzurę z prawdziwej miłości do swojego telefonicznego gadżetu:

Ja po prostu kocham mój telefon i nie wyobrażam sobie, by znaleźć lepszy sposób na zademonstrowanie tego światu".

Panna Enfield faktycznie wygląda dosyć oryginalnie. I stanowi właściwie żywą reklamę iPhona. Nasuwa się jedynie pytanie, czy zrobiła to tylko dlatego, że żywi swój telefon tak wielkim uczuciem, czy też może miała inny powód?

Co o tym myślicie? Jak podoba wam się sama fryzura?

 

Zobacz też:

Makijażystka Rihanny zdradza tajniki makijażu

Co myślisz o fryzurze na iPhona?
Więcej o: