Puder w baryłce miodu?

Puder brązujący ma konsystencję pyłku, a jego opakowanie jest dość nietypowe. Jest to jubileuszowy produkt firmy Nouba, która właśnie obchodzi 30- lecie istnienia firmy.
Puder w baryłce miodu? Puder o konsystencji pyłku to jubileuszowy produkt firmy Nouba. Puder brązujący ma konsystencję pyłku, a jego opakowanie jest dość nietypowe. To jubileuszowy produkt firmy Nouba, obchodzącej w tym roku swoje 30-lecie. Puder brązujący Bronzing Earth Powder marki Nouba lansowany jest na rynkach europejskich już od 30 lat, czyli tyle, ile lat istnieje firma. Teraz jednak został wzbogacony o innowacyjną formułę z roślinnych komórek macierzystych. Ma również zupełnie nowe opakowanie. Wyglądem przypomina ukochany przez Kubusia Puchatka "miodzik". Puder ten został uznany przez wiele kobiecych czasopism za jeden z najbardziej innowacyjnych pomysłów kosmetycznych. Latem daje efekt rozświetlający i podkreśla opaleniznę, zimą pozostawia twarz naturalną, z delikatnym efektem opalenizny. Dzięki swojej drobnej konsystencji nie pozostawia na twarzy widocznej warstwy, nie zatyka porów, dzięki czemu skóra może oddychać. Aplikacja: Odwróć pojemniczek i potrząśnij nim, tak aby zanurzyć korek w pudrze. Usuń nadmiar pudru, uderzając delikatnie w koreczek Cena: 99 zł. Puder brązujący Bronzing Earth Powder marki Nouba lansowany jest na rynkach europejskich już od 30 lat, czyli tyle ile lat istenieje firma. Teraz jednak został wzbogacony o innowacyjną formułę z roślinnych komórek macierzystych, ma również zupełnie nowe opakowanie. Wyglądem przypomina ukochany przez Kubusia Puchatka "miodzik".
Puder ten został uznany przez wiele kobiecych czasopism za jeden z najbardziej innowacyjnych pomysłów kosmetycznych.

Latem daje efekt rozświetlający i podkreśla opaleniznę, zimą pozostawia twarz naturalną z delikatnym efektem opalenizny. Dzięki swej drobne konsystencji nie pozostawia na twarzy widocznej warstwy, nie zatyka porów, dzięki czemu skóra może oddychać.

 

 

Aplikacja:

1) Odwróć pojemniczek i potrząśnij nim, tak aby zanurzyć korek w pudrze.

2) Usuń nadmiar pudru uderzając delikatnie w koreczek

Cena: 99 zł

 

Zobacz też:

Nowy zapach Giorgio Armani Aqua di Gioia