Czy tipsy wciąż są modne?

Parę lat temu były absolutnym hitem. Niemal wszystkie kobiety chciały je mieć. Kosmetyczki miały ręce pełne roboty. Dziś o sztucznych paznokciach niewiele się już mówi, znacznie rzadziej też je robi. Czy są już zupełnie demode?
Tipsy nadal są trendy? Parę lat temu były absolutnym hitem - niemal wszystkie kobiety chciały je mieć Tipsy parę lat temu były mega hitem, niemal wszystkie kobiety chciały je mieć. Dzisiaj sztuczne paznokcie są demode. Przebojem tego sezonu są przedłużane rzęsy! Większość z nas pewnie doskonale pamięta moment, w którym tipsy stały się kosmetycznym hitem. Nie dość, że wyglądały ładnie, to były bardzo praktyczne. A przynajmniej takie się wydawały. Akryl, potem żel. Kobiety oszalały na punkcie sztucznych paznokci. Różne kształty i kolory, różne wzorki i cyrkonie, elementy wtapiane. Potem okazało się, że tipsy też można przestylizować i są wówczas głównym elementem kiczu. Zaczęły tracić na popularności. Zdecydowanie nie są modne te nienaturalnie długie i spiczaste oraz zanadto kolorowe. No chyba, że robi się je na wyjątkowe okazje lub stylizowane i przebierane imprezy. Dziś potwierdza się zasada mówiąca, że wszystko co modne z czasem przemija. Coraz rzadziej spotykamy zwolenniczki tipsów. W tym momencie ich miejsce zajęła inna kosmetyczna rewelacja - przedłużane rzęsy. Najładniejsze i najmodniejsze są dziś zadbane i naturalne paznokcie. Nawet gwiazdy coraz częściej zdejmują sztuczne paznokcie i stawiają na naturę. Jeśli jednak decydujecie się na tipsy, również wybierzcie naturalniejszą wersję. Nie przesadzajcie z ich długością. Mimo, że nie są prawdziwe, powinny je jak najbardziej przypominać. Zamiast kolorowych wzorków, zdecydujcie się na delikatny french lub jednolity kolor. W tym sezonie bardzo modne są kolory sorbetów. Kolorowe stylizacje z brokatem będą dobrze pasowały na sylwestra lub inne wieczorowe okazje. Na co dzień wyglądają po prostu tandetnie.

Większość z nas pewnie doskonale pamięta moment, w którym tipsy stały się kosmetycznym hitem. Nie dość, że wyglądały ładnie, to były bardzo praktyczne. A przynajmniej takie się wydawały.

Akryl, potem żel. Kobiety oszalały na punkcie sztucznych paznokci. Różne kształty i kolory, różne wzorki i cyrkonie, elementy wtapiane...

Potem okazało się, że tipsy też można przestylizować i są wówczas głównym element kiczu. Zaczęły tracić na popularności.

Zdecydowanie nie modne są te nienaturalnie długie i spiczaste oraz zanadto kolorowe. No chyba, że to jakieś wyjątkowe okoliczności, lub stylizowane i przebierane imprezy.

Dziś potwierdza się zasada mówiąca, że wszystko co modne z czasem przemija. Coraz rzadziej spotykamy zwolenniczki tipsów. W tym momencie ich miejsce zajęła inna kosmetyczna rewelacja, a mianowicie - przedłużane rzęsy.

Najładniejsze i najmodniejsze są dziś zadbane i naturalne paznokcie. Nawet gwiazdy coraz częściej zdejmują sztuczne paznokcie i stawiają na naturę.

Jeśli jednak decydujecie się na tipsy - również wybierzcie tą naturalniejszą wersję. Nie przesadzajcie z ich długością. Mimo, że nie są prawdziwe - powinny je jak najbardziej przypominać. Zamiast kolorowych wzorków - zdecydujcie się na przykład na delikatny french lub jednolity kolor. W tym sezonie bardzo modne są kolory sorbetów. Kolorowe stylizacje z brokatem - dobrze będą pasowały na sylwestra, lub inne wieczorowe okazje. Na co dzień będą wyglądały po prostu tandetnie.

Katarzyna B.

Czy twoim zdaniem tipsy wciąż są modne?
Więcej o: